Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem się przed chwilą bo odpalam sobie standardowo na lapku Canal+ online by obejrzeć meczyk i chce sobie standardowo przez AirPlay przerzucić obraz na większy monitor i jak tylko odpaliłem AirPlay to ekran jest czarny i leci sam dźwięk, mówię co do #!$%@?, robię restarty jakieś i cały czas to samo, a wszystko zawsze działało bez problemu, jeszcze we wtorek oglądałem kochany Liverpurz. Ciśnienie już mi podnieśli bo pomyślałem, że może wprowadzili jakąś blokadę do przesyłania wideo przez AirPlay a jutro mecz z City, ale #!$%@?, the future is now, old man, kto się teraz z kablami bawi, jestem wygodnym #!$%@? i chcę przez AirPlay.

No i zacząłem grzebać w tej ich stronie z playerem czy może nie nakładają jakiegoś overlaya jak się łączysz przez AirPlay xd i znalazłem, że #!$%@? dodały x-webkit-airplay="deny" do playera, super zabezpieczenie #!$%@?, myślę sobie, że to pewnie nie będzie wszędzie wspierane jak ma prefix "webkit", uruchomiłem w Operze zamiast Chrome i śmiga aż miło. Tak daje cynk jakby ktoś korzystał z Canal+ Online w taki sam sposób i miał taki problem, a za takie zagrywki krzyż na drogę, koniec sezonu angielskiej i eluwina, tylko plis viaplay ogarnij się z jakością.

#pilkanozna #mecz #viaplay #canalplus #premierleague
  • 6
  • Odpowiedz
@donbrovsky: funkcję włączasz z telefonu/lapka czy innego urządzenia z iOS, działa to chyba tak samo jak chromecast dla urządzeń z Androidem, chociaż pewny nie jestem bo nigdy nie korzystałem, po prostu na lapku/telefonie odpalam "klonowanie ekranu" do monitora/tv, który wspiera AirPlay i działa to jak podłączenie zewnętrznego monitora przez hdmi
  • Odpowiedz
@clrshck: Miras a masz jakis pomysl jak naprawic airplay podawane przez ipada z apki c+? Niby sie laczy z tv ale czarny ekran.. pisalem do supportu c+ to #!$%@? stwierdzily ze to nie bedzie dzialac bo tv lg nie sa wspierane xD ciul z tym ze miesiac temu hulało az milo..
  • Odpowiedz
@Sahajdak jak przerzucasz przez airplay na telewizor to jest dźwięk z TV i czarny ekran, czy kompletnie nic? Jak masz dźwięk, ale czarny ekran to jeszcze dla pewności sprawdź czy np. przerzucenie YouTube z przeglądarki przez AirPlay na TV działa, jak działa i leci normalnie wideo + audio to otwórz nc w innej przeglądarce na iPadzie, możesz też spróbować operę, albo Safari. Generalnie nie za bardzo kumam co ma wspieranie apki nc
  • Odpowiedz