Wpis z mikrobloga

@Lando_Norris: tsunoda paydriver? Przeciez to kierowca akademii jak kiedys reszta stawki ktorej nie wymieniles xD dzisiaj paydriverow jest 3. Z czego zhou to tez dobry kierowca i jest w akademii ale zespolu ktory nie mial dla niego miejsca w tym roku i pewnie juz nie bedzie mial z racji Piastriego :)
@Atomus: no ale to, że są kierowcami akademii nie znaczy, że nie są jednocześnie paydriverami.

Tsunoda jest Japończykiem i biorąc pod uwagę jego wyniki w ubiegłym sezonie, nie powinien mieć miejsca w F1, ale RB współpracuje z japońską Hondą.

A Zhou to typowy pay driver. Gość, który nie robił fantastycznych wyników w F2 wchodzi ze sponsorami do teamu, mimo, że na rynku jest wielu lepszych kierowców
@Lando_Norris: jak dla mnie jest mlody i w f2 mial dobre wystepy. Większość kieorwcow w f1 przynosi sponsorow albo sa wlasnie w akademiach i mieli rozne sezony ale od razu sie ich nie odstawialo tak jakbys chcial wywalic tsunode :) latifi i stroll to brak skilla mimo juz sensownego doswiadczenia. Reszta to jednak wyzszy poziom racecraftu albo swiezacy :)
@Atomus: mam wrażenie, że tak było, bo kiedyś nie było tak wielu utalentowanych kierowców. Spór o nic, bo o definicje pay drivera - każdy ma swoją.

Na marginesie, mam wrażenie, że większość kierowców nie będzie miało takich osiągnięć jak Stroll (pole, podia). Inna sprawa, że wielu z nich nie będzie miało podobnych narzędzi :)