Wpis z mikrobloga

Czy wam też przestało ładować kanały od ruska? Człowiek chce obejrzeć kwalifikacje do GP Australii, a tu żaden kanał się nie ładuje tylko buforuje i na końcu Cannot connect (°°
#teleelevidenie
  • 22
via Android
  • 0
@hhunter22: widzę do kupienia wersję z 1gb ramu, to ta? Druga sprawa czy używasz apki smartiptv do tego bo widziałem że trzeba oddzielnie instalować bo w sklepie Amazona nie ma :)
@Cardeim u mnie nie ładuje na lg tv a na telefonie działa. Ten sam internet. Lg cos ostatnio zmieniło politykę prywatności. Może to być przyczyną?

Update. Przeinstalowałem smartiptv i działa
via Android
  • 0
@bartmi: chyba 3 razy próbowałem, da się jakoś inaczej niż tylko odinstalować i w sklepie jeszcze raz zainstalować, w sensie jakoś wyczyścić pliki z telewizora (,)
Mam ten sam problem na SIPTV lista nie działa ale podobnie jest na SS IPTV, a na Televizo na komórce lista śmiga

@bartmi a jak usunales SIPTV i zainstalowales na nowo to nie musiałeś na nowo wykupywać pełnej wersji ? Bo boje się że po usunięciu i na nowo zainstalowaniu mi się MAC zmieni i znowu będę musiał kupować dostęp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cardeim: 4k 1gb ale niech cię to nie odstrasza, te 1gb ramu daje radę bez problemu. Nie miałem ani razu laga. Ludzie polecają też chyba dekodery c+ i coś z Play. Dla mnie firestick ma plus jeszcze bo zasilam go usb3 w tv. Więc mniej kabli i po wyłączeniu telewizora wyłącza się.