Wpis z mikrobloga

Skończyłem serię #guiltycrown.

Anime, którego potrzebowałem. Akcja, bardzo ładna animacja, plot-twisty, wciągająca fabuła.

Spełniło swoją rolę idealnie.

Ciężko jest dobrać dobry soundtrack do tego typu anime, ale twórcy Guilty Crown poradzili sobie z tym idealnie, muzyka nadaje tempa akcji i jest taka jak trzeba. Obydwa openingi są prześwietne, podobają mi się.

Ogólnie mocno zalatuje Code Geass, ale nie przeszkadza to w niczym. Nadal jest to zupełnie inna historia, która potrafi poruszyć.

Można powiedzieć, że to takie lepiej zrobione i odrobinę poważniejsze anime.

Cóż, możecie psioczyć, że wstawiam dziesiątki, no ale najwyraźniej trafiam w same najlepsze anime dla mnie :p

10/10

#anime
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lmao: @bastek66: Najgorsze ścierwo jakie może być to spoiler. Nie ma nic gorszego niż to jak idiota rujnuje ci całą zabawę z anime.

Anime nie jest słabe. Zakończenie nie jest słabe. Poznałem postacie i polubiłem je, akcja jest szybka i trzyma poziom przez obydwie połowy. Są gusta i guściki. "Znawcy" hejcą to anime rzekomo dlatego, że złożone jest z motywów wykorzystanych już gdzieś indziej (chociaż GC to i
  • Odpowiedz
@lmao: @KonsolowyWyjadacz: Wszyscy hate'ują tą serię nie za to, że zżyna z innych (inb4 oryginalny zbawiciel anime), tylko za to, że jest c---a po całości. Fabuła rozpada się z odcinka na odcinek, nie trzyma się niczego, jakby pisał to ktoś inny za każdym razem, na 5 min na kolanie przed oddaniem scenariusza. Postacie zachowują się idiotycznie - i tu nie chodzi mi o ich z-----e kręgosłupy moralne, tylko
  • Odpowiedz
  • 3
@lmao: skoro dostajesz takiego bulu d--y gdy ktoś nie zgadza się z twoją opinią, to sam daj przykład i nie traktuj tych którzy się z nią nie zgadzają z pogardą pisząc "znawcy"
  • Odpowiedz
@bastek66:

Denerwuje mnie to, gdy ktoś komuś spoileruje. Mogłeś od razu napisać taki komentarz, obyłoby się bez mojego bulu d--y.

@Uriziel: @ryhu: Jestem świeżakiem w anime, ilość obejrzanych anime zamyka się w dziesiątce, spodobało mi się, nie mówiłem co chwilę "to było, to już było, to już w ogóle zerżnięte z Evangeliona", bo go nie oglądałem :p. Znawcy to określenie takich ludzi,
  • Odpowiedz
@ryhu: @bastek66 i @Uriziel to dwójka zarozumiałych lamusów, którzy myślą że jak obejrzeli z 500 serii to daje im prawo do decydowania, co kto powinien oglądać i że ich opinie są bezdyskusyjne.
  • Odpowiedz
@lmao: Przykro mi, ale nasze opinie wynikają z wypracowanego przez lata gustu na bardzo szerokim polu. I tu nie chodzi o to, czy seria ci się podoba czy nie, bo nie mam nic do tego. Mogę za to określić czy seria jest dobra czy nie na podstawie argumentów.

Also fanservice w znaczeniu w jakim go użyłeś to jest rak.
  • Odpowiedz