Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki!
W zasadzie już wczoraj odbyła się światowa premiera miniaturowej #amiga 500, a ja jako, że jestem amigowym świrem, postarałem się o to, by sprzęt znalazł się u mnie w dniu premiery.

Na kanale póki co sam #unboxing, ale właściwe wideo z testów już jest w produkcji i pojawi się na dniach.

Ja póki co zapraszam do zapoznania się z tym co znajdziemy w pudełku i wrażeń organoleptycznych z tym związanych

Wideo tutaj ( ) https://youtu.be/Xixp8L2fmso
#youtube #retrogierki #staregry #commodore
pszajnowski - Siema Mirki i Mirabelki!
W zasadzie już wczoraj odbyła się światowa pre...

źródło: comment_1649461817lt5OUedYu3LFqc8IB0Rod9.jpg

Pobierz
  • 11
  • 0
@OSH1980 prawdziwą 500 też mam, mini traktuje jako odtwarzacz do gier bez zbędnego kombinowania. Zresztą, a500 mini jest totalnie innym produktem niż starszy brat the c64 mini, który poza brakiem fizycznej klawiatury, daje nam te same możliwości, co oryginał (nie licząc oczywiście wyjść i wejść jakie mieliśmy w oryginalnym komodorku)
  • 0
@erwinketa można jak najbardziej jeszcze jak.

Jedyny minus, gry muszą być w formacie LHA a nie ADF, a joystick na usb, z tego co słyszałem przelotki na usb nie działają.

Na dniach wrzucę wideo z testów. Mogłem to zrobić już kilka dni temu, ale chciałem się porządnie ze sprzętem zapoznać, szczególnie, że w pewnym momencie zacząłem na sprzęcie wieszać psy, a jak się później okazało, nie slusznie ;)
@pszajnowski no to gites :) Rok temu pojechałem do rodziców z nadzieją wydobycia mojej Amigi 1200 z piwnicy. Niestety wyparowała, dlatego jak zobaczyłem tą mini to się podniecilem:) Dlatego pytam o wgranie gier z sieci ;) no i joystick robił tu robotę :) Wołaj z filmikiem :)
  • 0
@erwinketa szkoda że wyparowala, ale taki to już urok domów rodzinnych :( filmik mam nadzieję wrzucić w ten weekend, ale zawsze możesz zostawić suba i za obserwować hashtag tutaj by nic nie pominąć ;)