Wpis z mikrobloga

Mam problem w co by pograć na #ps4
Mam kilka gierek z plusa i w pudełkach do ogarnia, np:
#dishonored 2 (nie grałem w jedynkę)
Resident evil 3 i 7, ale przejście dwójki było dla mnie mega stresujące więc sobie daruję przejście tych dwóch
#nioh i #bloodborne, ale to drugie mi zupełnie nie podeszło, chyba po prostu nie lubię gierek typu DS.
#infamous Second Son (ostatnia część w jaką grałem to ta na ps3)
#deusex Mankind Divided, ale też nie grałem w żadną poprzednią
Metal Gear Solid V, wcześniej grałem w IV
No i ogólnie wszystkie gry które były dostępne w ps+ przez ostatnie 2-3 lata.
No i problem polega na tym że jakoś nie mogę się przekonać do którejkolwiek z tych gier żeby zacząć, myślę też nad kupnem Ace combat, jakiegoś assassyna (ostatni w jaki grałem to brotherhood), Ghost of Tsushima albo jakieś #diablo czy Dying Light, ale ogólnie się czuje jak ten kot na obrazku.
Przechodziłem wszystkie Unchartedy, Tomb Rajdery, God of Wara, TLOU 1i2, RDR2 i ogólnie takie takie. Ostatnia gra jaką przeszedłem to Subnautica, ale na koniec już mnie strasznie wymęczyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakieś porady które z tych gierek warte uwagi? A może jakaś inna gierka warta uwagi za około 100pln?
JemMandarynke - Mam problem w co by pograć na #ps4
Mam kilka gierek z plusa i w pudeł...

źródło: comment_1649448700zN6Rl4ZHsV52iCbNWyuTqA.jpg

Pobierz
  • 21
@JemMandarynke: wszystkie te gry są dobre, IMO jak marudzisz i nie możesz na nic się zdecydować to sięgnij po Resident Evil 7, bo jest najbardziej "filmowe" z tego wszystkiego, także wciągnie z miejsca
@tarkaz residentów nawet nie biorę pod uwagę, dokończenie dwójki było dla mnie udręką, a dokończyłem tylko dlatego że jeszcze większą udręką są gry których nie ukończę (ʘʘ)
@Melabolgia to może faktycznie wypróbuję.
@Robert_K akurat jest w promocji za coś około 20pln
@JemMandarynke: Przeszedłem właśnie to na pc i bawiłem się całkiem nieźle, co prawda do samego końca gry nie ogarnąłem jak dobrze walczyć mieczem ale myślę że warto kupić wersję płytową żebyś sprawdził jak to działa.
@JemMandarynke: Na początku masz skrót fabuły z poprzedniej części, której i tak za #!$%@? nie zrozumiesz jeśli nie ograłeś. Ja nie miałem okazji w human revolution zagrać, a i tak nie przeszkadza to w niczym. Akcja dzieje się w Pradze i masz nową historię. Jak lubisz się skradać, hackować i osiągać cele po cichu, to będziesz zadowolony. Mi strasznie brakuje takich gier z tak fajną eksploracją i zadaniami.
@JemMandarynke Ghost of Tsushima koniecznie! Fabula filmowa, wygląda pięknie a gameplay wciąga motzno!

Ace Combat 7 też ładne i jak promka i ktoś lubuje się w bitwach to będzie zadowolony, ale jak dla mnie to rozrywka na godzinę co jakiś czas, bo inaczej nuży
@Obywatel_Kondominium zainstalowałem, spróbowałem, doszedłem do antykwariatu kollera, nie ma jak wejść, za każdą próbą zbiega mi się tysiąc chłopa. Patrzę w internecie jakieś gameplaye, wszędzie chłopy mają karabin usypiający czy coś w ten deseń, okazuje się że na początku gry wybrałem że będę zabijał i #!$%@?, teraz to albo zaczynaj od nowa albo się męcz. Odinstalowałem xD
okazuje się że na początku gry wybrałem że będę zabijał i #!$%@?, teraz to albo zaczynaj od nowa albo się męcz


@JemMandarynke: Z tego co widzę z GOLa, to ten karabin można w dwóch miejscach zdobyć. Trochę zrypałeś z tym wyborem na początku, bo Deus to idealna gra na przechodzenie po cichu właśnie. Z antykwariatem trzeba było trochę pokombinować nawet z cichymi broniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)