Wpis z mikrobloga

Na facebooku w telefonie ciągle wyświetla mi się aktualizacja, że nie mam "mesendżera", ale w ramach buntu nie instaluję tego, przez co nie mogę wysyłać i odbierać wiadomości (jak jestem zalogowana na komórce). Jednak dzisiaj coś mnie podkusiło, żeby zobaczyć, jakie ich warunki muszę zaakceptować, żeby to coś mi się zainstalowało, a tam takie kwiatki: dostęp do sms i mmsów na telefonie i karcie sim, możliwość odczytywania, odbierania i modyfikowania sms i mms, nagrywanie rozmów, dostęp do nagrań audio i wideo, namierzanie mojej lokalizacji przez gps itp. NO CHYBA KOGOŚ ZDROWO PORĄBAŁO! :| #facebook #nochybanie #oswiadczenie #takietam
  • 20
dostęp do sms i mmsów na telefonie i karcie sim, możliwość odczytywania, odbierania i modyfikowania sms i mms


@truskawkow: To jest po to, żebyś mogła smsem odpowiedziała na wiadomość z fejsa. A jak chcesz wysłać sms do znajomego co ma konto na fejsie to zamiast lecieć przez gsm to leci przez neta.
@wysuszony: @Migfirefox: Jeśli ktoś ma coś ważnego do przekazania to albo zadzwoni albo napisze smsa, a jak nie ma kasy na koncie to chociaż puści strzałkę. :) Nie zanosi się na to, abym miała to zainstalować, mimo wspaniałej funkcjonalności. :)
@wysuszony: lol, jak może być super funkcjonalny jak te głupie dymki wyskakują zajmują mi jakąś część ekranu i ogólnie #!$%@?ą. Gram sobie na telefonie a tu nagle dymek wyskakuje, przeglądam wykop a tu dymek, przeglądam internet a tu dymek. #!$%@? można dostać.
@truskawkow: Dziadek ogarnia smartfona, komputer (płaci rachunki przez neta), ma telewizor z aplikacjami podłączony do neta przez WIFI. Czasem na youtube coś oglądamy. A najbardziej się ucieszył, że może wysłać swoje zdjęcia do albumu Picassy w chmurze i oglądać je na telewizorze.
@truskawkow: odinstaluj gejbuka z telefonu całkowicie. wydajność wzrośnie zauważalnie, wytrzymałość baterii również, a mobilna strona fb wygląda prawie tak samo jak appka i są wiadomości. działa płynnie.

ta cała appka jest chyba po to żeby wciągać dane z telefonu, lokalizację i ew. szybko udostępniać zdjęcia z poziomu innych aplikacji.