Wpis z mikrobloga

Nadal z #jsw na pokładzie ale na koniec dnia pięknie me banki w #!$%@? oberwały (°° jaka już nasza bananowa #gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czasnawykopki: juz nawet Tusk filmiki nagrywa, ze trzeba sie wziasc za banki, bo kredyciarze kwiczą, imo kwestia czasu az ktorys obóz polityczny cos takiego przepchnie a wtedy na bankach wodospad
  • Odpowiedz
@maniek74: Spokojnie. Na tych których mam aktualnie zarobek wychodzę z minimum tysiakiem w najgorszym scenariuszu i czekam na lepsze czasy a nowe pozycje, które objąłem w razie wtopy uśrednię w dół. Imo banki dadzą jeszcze dobrze zarobić w tym roku.
  • Odpowiedz
@maniek74: Być może ale do tego czasu zdążę jeszcze na bankach zarobić. A później niech wprowadzają co chcą bo przecież kredytobiorcy złotówkowi tak poszkodowani bardzo jak frankowicze. W ogóle kredytobiorcy to chyba jedna z najbardziej poszkodowanych ostatnio grup społecznych. #!$%@?, w jakim my państwie żyjemy?
  • Odpowiedz
@czasnawykopki: a swoją droga banki nie wyszlby lepiej na tym, gdyby dogadały się ze swoimi klientami wprowadzając przez pewien okres czasu stałe oprocentowanie?
Przeciez chyba lepiej dla obu stron, gdy klienci regularnie spłacają raty.
  • Odpowiedz
@Kapa3991: Najpierw straszono frankami, teraz będą straszyć złotówkami… w pesymistycznym scenariuszu jak media nakręca temat to może nas czekać konkretny zjazd mimo dobrych zysków banków. Nie wiem czy jesteś w temacie ale banki już publikują informacje, że podwyższone oprocentowanie nie wpływa narazie na spłacalność kredytów hipotecznych. Widocznie jest tu obawa inwestorów… No mnie krew zalewa jak słyszę o poszkodowanych kredytem hipotecznych bo jak brali to nie poinformowano nikogo o stopach
  • Odpowiedz
@picasssss1: Kupowałem pod trend, przed #!$%@? w mediach o biednych kredyciarzach bo im stópki wzrosły i mniej zarobku będzie z nieruchomości branych pod korek czy też rata wzrośnie zwykłemu Kowalskiemu o n-set złotych bo Janusz usłyszał przed 2020: „panie, z 0,1 do 5%? Oszalał pan? To musiałaby chyba epidemia albo jakaś wojna wybuchnąć!
  • Odpowiedz