Wpis z mikrobloga

Pistols whip skończone, krótka aczkolwiek zajebista gra. W ogóle muszę pograć w coś bardziej statycznego bo takie gierki powodują, że po 15 min jestem cały mokry xD jakiś mireczek mi tutaj podrzucił grę: swords and magic czy coś takiego. No trzeba ją spróbować, trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam mieszane uczucia z tymi googlami. Zajebista zabawka, ale po 15-20 min człowiek cały mokry się robi i trzeba zrobić przerwę. No i błędnik trochę szaleje, jest lepiej, ale nadal jak gram dłużej i zdejmę google to trochę mnie muli. Dużo trzeba czasu by się w pełni przyzwyczaić?

Kurde, tyle jest gier na te okulary, że nie wiem w co zagrać dosłownie. Najchętniej to grałbym po 10 min w każdą grę i następna, i następna. Boje się, że szybko mi się znudzi, ale już dawno tak dobrze się nie bawiłem grając. Do szczęścia mi brakuje soczewek (już się wyrabiają) oraz nowego paska

A wy mireczki w co obecnie gracie?

#oculus #oculusquest2
  • 7
Zajebista zabawka, ale po 15-20 min człowiek cały mokry się robi i trzeba zrobić przerwę


@porterhouse: To mnie bawi, bo ja gogle zakładam specjalnie po to, żeby się zmęczyć w różnych fitnessach :D Sprawdź Moss, bardzo sympatyczna gierka.