Wpis z mikrobloga

Ten Starlink znowu nie jest taki super drogi, takie jakie prędkości osiąga. Jakiś Router do tego, ograniczyć na każde połączenie 12 Mbit/s, i zasili 6 urządzeń na raz na jakimś zadupiu bez LTE. Porozdzielić koszta między kilkoma osobami ..
#starlink

Internet radiowy czy inny satelitarny jeśli jest osiągalny, raczej nie jest opłacalny ..?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@rukh Starlink jest drogawy ale jak nie ma LTE to jakaś opcja. Prędkość to nie wszystkie będzie wysoki ping. Warunki atmosferyczne mogą mieć wpływ na działanie internetu.

W Polsce raczej mało miejsc będzie gdzie to ma sens. Jak jest problem z zasięgiem LTE to lepiej antenę zewnętrzna do LTE kupić niż się w to bawić Imho.
  • Odpowiedz
  • 0
@rukh: @Variv: drogawy i jak nie ma lte... zapominacie, ze w Polsce interent jest bardzo tani. W malym miescie Norweskim LTE wychodzi mi drozej niz starlink.


@jasonfly Nie zapominamy tylko jesteśmy w Polsce to pisze o Polsce. Sytuacja w innych krajach to zupełnie inna kwestia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: a no tak skoro piszemy po Polsku tzn, ze o Polsce. Czyli wiekszosc nowosci swiata technologii nie warto/odpada. Samochody elektryczne, starlink...


@jasonfly Piszemy w konkretnym wątku. OP nie zaznaczył, że chce Starlinka stawiać poza Polską. Tak jak zaznaczyłem w Polsce to ma mało sensu i tyle. Więc nie wiem co ma zagranicą do tego wątku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: w #!$%@? to ty teraz siedzisz, pojawił się temat opłacalności starlinka to dalem przyklad, ze może być zupełnie odwrotnie. Polska nie pojawiła się dopóki ja nie przywołałem Norwegii więc argument z dupy. Kwestia "jak piszemy po polsku tzn. że to dotyczy Polski" chyba jest oczywistym absurdem, ale może trzeba to wyraźnie powiedzieć bo nie dociera.
  • Odpowiedz