Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był zainteresowane tym co było streamowane w nocy na cyber rodeo. Elon pojawia się gdzieś od 37 min.
TLDR: nic nowego, 2022 skalowanie produkcji, 2023 nowe produkty.
#tesla #gielda
gonzo91 - Gdyby ktoś był zainteresowane tym co było streamowane w nocy na cyber rodeo...
  • 10
  • Odpowiedz
@gonzo91: Kolejny wzrost cen? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie się podział affordable 35$k car? :D Tak optymalizuja produkcje i koszty, że w europie podnieśli cenę o 7k :D Parę miesięcy temu sprawdzałem Model Y long range to 63k euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gonzo91: Uj mnie obchodzi co robią inni, Musk tak brandzlował się teslą za 35k, że teraz najtańsza kosztuje 48k, przy ciągłej optymalizacji kosztów ¯\_(ツ)_/¯ (ceny w USA)
  • Odpowiedz
@wfm125m:
Ma stado wiernych baranów, co ratują ten tonący statek
Nie mówię, że to nie ma racji bytu, ale nie ma chipów, nie ma surowców z których zrobi się baterie do tych bolidów.Hucie trzeba więcej zapłacić za droższy gaz, koks więc końcowy produkt będzie droższy ipt itd
  • Odpowiedz
@wfm125m:
Ku..a, czy ludziska są tak ślepi
Nikt nie widzi w jaka stronę idziemy, podpowiem-w stronę recesji
A w takim czasie te będzie najważniejsze zapewnić 3 posiłki na stole i opłacić rachunki a nie iphony, tablety, elektryki.
Kto w czasie recesji będzie miał 60 k plus dolarów na elektryka
Odpowiem, że tylko garakta, elita. Cała reszta będzie do tego czasu wydrenowana z pieniędzy, już jest kino a to dopiero początek,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Byku_of_wall_street: ceny aut porąbało, 5 lat temu kupiłem używkę poleasingowa za 35% ceny fakturowej. Teraz jak chce kolejnego 4 latka to trzeba dać co najmniej 60% nowego auta za ten sam segment i przebieg ¯\_(ツ)_/¯ najwyżej pojeżdżę rok dłużej(nie wiem co żona na to, bo chciała zmieniać w tym roku).

Co do kasy, nie wydaje na pierdółki(może żona trochę kasy przewala) i priorytet to spłata kredytu, a nie 60k na
  • Odpowiedz
@wfm125m: @Byku_of_wall_street: Elon samarytanin i filantrop ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niech ludzie przestaną tworzyć roczny backlog na produkcję to obniżą ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki jest tylu chętnych to nie mogą sobie pozwolić, na czekanie na 1+ lat na samochód.

Pewnie Wam ciężko to zrozumieć.
  • Odpowiedz