Wpis z mikrobloga

Canal+ box czy Xiaomi TV box s? Co polecają wykopki? W jakiejś recenzji słyszałem, że w canal+ boxie dostaje się dwa urządzenia więc można oglądać na dwóch tv jednocześnie ale jakoś nigdzie nie mogę zweryfikować tych danych, może ktoś coś wie na ten temat? Chciałem podpiąć w sypialni boxa ale w salonie na tv niestety nie działa mi np. player więc też by fajnie było coś tam mieć tylko kupowanie dwóch urządzeń to chyba jednak przesada:/
#canalplus #xiaomi #smartbox
  • 26
@seba19772: Acha, to powiedz że Twoimi kryteriami jest jak najwyższa specyfikacja na papierze :).
Z doświadczenia wiem że ten sprzęt Xiaomi jest wystarczający do odtwarzania strumieni w 4K wiec pytanie po co jeszcze"zapas" mocy?
W cenie jednego boxa Canal+ (no dobra - z małą dopłatą) masz 2 boxy Xiaomi.
@YogiYogi yhyy... Papierze?

Wrz ty się rozpędź i uderz z baranka w ścianę lepiej.

Antutu i geekbench... To też wg experta wypokowego to też gunwo?

Po drugie mi box s nie ma już takiego wsparcia z aktualizacjami w przeciwieństwie do canal+

Po trzecie jest nowsza jednostka niż mi box s

Po 4. Lepszy dostęp do apek. Canal box jest tylko brandowany pod firmę ale robi praktycznie jsk czyscioch

Po 5. Ma LAN
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prawilny_: Zmieniłem tydzień temu MiBoxa na C+ Boxa, polecam, w pełni trafiona wymiana. Na największy plus wbudowane gniazdo LAN i stabilność działania, w końcu nie resetuje się jak Mi 1-2x dziennie.

  • 0
Okej dziękuję wszystkim za info chłopaki chyba już wiem co chciałem wiedzieć no i szczerze mówiąc canal+ mnie kusił i na niego padnie. Dzięki jeszcze raz
@Prawilny_ chyba, tak, ja kupywalem przed tym medialnym szumem z dvb-t2, że odbiorniki nie będą mogły odbierać telewizji w starym kodeku. Być może sprzedawcy wyczuli, że mogą zarobić na tym jeszcze lepiej.