Wpis z mikrobloga

Canal+ box czy Xiaomi TV box s? Co polecają wykopki? W jakiejś recenzji słyszałem, że w canal+ boxie dostaje się dwa urządzenia więc można oglądać na dwóch tv jednocześnie ale jakoś nigdzie nie mogę zweryfikować tych danych, może ktoś coś wie na ten temat? Chciałem podpiąć w sypialni boxa ale w salonie na tv niestety nie działa mi np. player więc też by fajnie było coś tam mieć tylko kupowanie dwóch urządzeń to chyba jednak przesada:/
#canalplus #xiaomi #smartbox
  • 26
A generalnie dobrze widzę, że żeby kupić na ich stronie to wpierw trzeba kupić u nich abonament? czyli jak wezmę abonament na miesiąc to ten dekoder będzie mógł mi służyć czy wiecie jak to mniej więcej wygląda? @SoNuS: @SoNuS: @Andczej:
@Prawilny_: Jak uruchomisz usługę na miesiąc to możesz oglądać na kompie bądź telefonie czy tablecie. Umowy z dekoderem nie ma bo są wycofane tymczasowo. Natomiast jak się już pojawia to bardziej opłaca się kupić dekoder zapłacić jednorazowo. I uruchamiać sobie pakiety wtedy kiedy się chce na dany miesiąc. Jak nie masz zapłaconego canal+ to korzystasz spokojnie z jego innych aplikacji i funkcji jak na androidzie.