Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki,
Jutro wybieram się z Gliwic do Krakowa. Moje pytanie jak to teraz jest z bramkami? Ostatnio jak jechałam to był e-toll, jakiś czas później jechał mój siostrzeniec i mówił, że płacił normalnie na bramce.
To jak to teraz jest?
Pozdrawiam
#a4 #autostradypolska #podroze #etoll
  • 9
Jak nie masz nerwów do appek to kup bilet na stacji. Na E-toll trzeba poświęcić conajmniej 30 minut na spokojnie przed wjechaniem na autostradę.
Pozostają jeszcze Autopay, mPay, Orlen Pay, ale ich nie próbowałem i nie jestem w stanie powiedzieć jak to tam działa. E-toll faktycznie wymaga żeby GPS w tel był ciągle aktywny, więc baterii ubywa dużo szybciej - ładowarka samochodowa wskazana.
W androidach wymusza wyłączenie jednego z trybów oszczędzania energii, polegającego na tym że aplikacje "w tle" są "usypiane" - wszystkie appki będą miały ten sam priorytet. Uda się, schowasz ją i dasz Spotify na ekran, ale zużycie energii i zasobów sprzętowych będzie spore.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nuck_chorris: Ta aplikacja zamula telefon na cały czas czy da się ją "schować" i używać normalnie Spotify?

@DerMitteleuropaer
Działa w tle. Tylko nie odpalaj jej zaraz przed bramkami, bo chwilę Ci zajmie jeszcze nadawanie uprawnień, pomimo tego że już to zrobiłeś( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możesz ją odpalić nawet w domu, pobierze opłatę tylko za odcinek płatny. Tylko podłącz telefon do ładowarki, bo nie jest najbardziej baterii oszczędną