Wpis z mikrobloga

@0czykobry: 1.4 MPI. Współczuję. Pewnie ledwo co to jeździ. Skrzynia to już tam dojczwagenowska. Skrzynie VW z tego okresu to chyba jakiś żart. Przerabiałem to w paru autach choćby w Golfie 3
Kiedys w drodze z hda do gdy, w nocy pekla mi linka od sprzegla. Wustrachalem sie i na dwojeczce zajechalem do celu. Zostawilem gruza gdzies na trawie i pobieglem do nocyka po krate zeby sie zrelaksowac.
@SzubiDubiDu: Akurat mam gruza Skodę Felicię którą kupiłem w kombi do wożenia płytek na budowę. Jako, że kupiłem ją za 1500 zł a nie opłaca się gruzować sprawnego auta za 500 to dalej jest jako trzecie w domu jako awaryjne. Czasem ją przepalam by było na chodzie by nie bawić się w zastępcze auta.

Jak mam problem z wrzuceniem jedynki (i wstecznego) a często mam na nierozgrzanej skrzyni bo akurat te
GlebakurfaRutkowski_Patrol - @SzubiDubiDu: Akurat mam gruza Skodę Felicię którą kupił...

źródło: comment_1649441503GWAzGXdOkiIlxy6Z78RZmi.jpg

Pobierz
@Saturax: jeżdżenie jeżdżeniem. Przy 180kkm kupiłem auto po naprawie uszczelki pod głowicą i przy 220 kkm znowu poszła. Auto przydatne jak ktoś się chce nauczyć dużo o naprawie samochodu. Ja nie chciałem ale muszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)