Wpis z mikrobloga

@chwil0wyl0gin: to sporo wyjaśnia. Mi kobieta sugerowała, że jeżeli wezmę jakieś bicolory, których oczywiście nikt nie chce, to szansa na chodliwe modele wzrośnie. R---------a mnie ich model biznesowy, no ale sprawdza się jak żaden inny xD
  • Odpowiedz
@chwil0wyl0gin: nie sprecyzowałem, chodziło mi raczej o jakieś OP/DJ dostępne w bicolorach, z najmniej chodliwymi indeksami, które od lat leżą na wystawkach u polskich AD. W Katowicach i Krakowie to chyba od trzech lat te same sztuki leżą (w Katowicach 3, Krakowie 4 xD). Już nawet z 50 centymetrów widać, że mocno przeruchane mikrorysami są od przymierzania rozmiarów przez potencjalnych klientów. To właśnie te perełeczki według sprzedawcy z kruka mają
  • Odpowiedz
erzania rozmiarów przez potencjalnych klientów. To właśnie te perełeczki według sprzedawcy z kruka mają zwiększ


@skarpetyodyna: bzdura totalna, w żadnym salonie w Polsce nie ma dostępnego od ręki żadnego rolka, chyba ze pojedyncze sztuki w rozmiarze 31 i 28. Daj te o których mówisz biorę od ręki
  • Odpowiedz
@skarpetyodyna: bzdura totalna, w żadnym salonie w Polsce nie ma dostępnego od ręki żadnego rolka, chyba ze pojedyncze sztuki w rozmiarze 31 i 28. Daj te o których mówisz biorę od ręki


@2030: to co niby przymierzałem? xD W Katowicach i Krakowie są dostępne bicolory OP 36 z jakimiś beznadziejnymi indeksami, bodajże diamentowymi i rzymskie, cena w okolicach 50 czy 60, nie pamiętam dokładnie.

Numery do AD masz
  • Odpowiedz