Wpis z mikrobloga

Nie rozumiałem fenomenu Elden Ring. Tym bardziej, że 2 razy odbiłem się od Bloodborna.

To, że dostałem swoją kopię gry, to był czysty przypadek. Staram się nie kupować drogich giereczek. Miałem zbyt wiele rozczarowań z gierkami za 200+ zł.
Tego dnia przeglądałem stare kupony lotka i na jednym z nich trafiła się czwórka. Do odebrania było 192 zł. Lecę kupić Horizona. Nie będzie tak żal, jeśli nie podejdzie. 2h później byłem już w Media Markt w Magnolii we Wrocku. Przeglądając gierki na PS5 znalazłem ostatnią kopię Elden Ring. Pomyślałem, że to nie może być przypadek xD Odłożyłem Horizona i poleciałem do kasy. Przy okazji zgarniając jeszcze Black Flag.

I... wsiąkłem. Prawie 50h godzin przegrałem i nawet nie jestem w połowie fabuły. Czuję się jak kilkunastoletni gówniak xDDD Zbyt często o niej myślę i w wolnej chwili w pracy przeglądam buildy i inne filmiki Fextra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eldenring #gownowpis
Pobierz A.....n - Nie rozumiałem fenomenu Elden Ring. Tym bardziej, że 2 razy odbiłem się od ...
źródło: comment_1649314819o4YthkeHreiAjQt7l3V0Oi.jpg
  • 13
@Jarubot: Pamiętam, że Baldur's Gate 1 i 2 mnie tak jeszcze wciągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hekktik: Od BB odbiłem się właśnie z powodu uproszczeń oraz że gra nie prowadzi gracza. Brakowało mi tam jakiś znaczników, nie było mapy, słaby opis przedmiotów itp. Ale po ogarnięciu w Elden Ring, sprawa wygląda zupełnie inaczej. Jak skończę ER, to wrócę do BB i przy okazji kupię jeszcze Sekiro
@Arwern: sekiro jest duzo prostsze tak gameplajowo (nie jest takie enigmatyczne, gra jest bardziej liniowa, to taka gra akcji w zasadzie jak tenchu jesli kojarzysz) i tam raczej ciezko sie pogubic, jest jedna postac, jedna klasa, jakies tam skille i to wszystko. jednoczesnie pod katem poziomu trudnosci sekiro przeoralo mnie najbardziej ze wszystkich gier od from.

bb jest enigmatyczne ale jest bardziej skondensowane niz elden ring, ktory swoja droga ma w
@Arwern: Bo to gra w starym stylu bez pierdyliarda podpowiedzi, ułatwiaczy, elo joł klimatu dla gimbusów. Jak w Elden ringu ma coś zabić to cię #!$%@? zabije, a nie głaskanie po główce i robienie z gracza idioty bo może czegoś nie zauważy to dowalmy milion znaczników. Do tego gdzie pojedziesz to w olbrzymim świecie to zawsze będzie coś co zadziwia, na co był jakiś pomysł, a nie kopiuj wklej przez 100