Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: nie, nie robiłem jeszcze zdjęć. Mam części rzucone w kąt i czekam na resztę części.

@kuraku: mój akurat z Polkowic, ale nie promax, tylko ponoć ktoś z jego rodziny. Generalnie same shit, doszliśmy do wniosku z Mr. T, że to albo zwroty z reklamacji, albo z jakiejś wypożyczalni.

U mnie jedynym problemem był jeden insert widelca (do błotnika), Mr. T miał jakąś przecierkę na sterach, a trzeci typ coś
@Mr_Trabalski: @kuraku: @ujdzie: Promax to Młody ziomek i jego teść. ten z Góry ma właśnie z Polkowic. WSZYSTKIE ramy miały defekt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacisk sztycy ma być za 16 tygodni, mi Rose wysłał 2 tygodnie temu bo wybłagałem. Dostali niedawno jakąś partię zacisków ale #!$%@? gwint w śrubach i zamawiali na nowo.
@GrubyKociol Moja akurat w rejonie zacisku i Chain Stay cała, ale był problem z insertami w widelcu. Nawet po naprawie się opłaca. Zacisk z @ujdzie kanałami udało nam się ogarnąć ze sklepu stacjonarnego w Bocholt. Stery oryginalne Acrosa ogarnąłem od jakiegoś ziomka z Litwy. Ogólnie u mnie już ostatnia prosta. Większość części będę mieć w maju.
@kuraku: jw - mi to wygląda jak jakiś zaciągnięty patyk lub kamień, który przerysował lakier. Natomiast bez pomacania i ostukania bym nie ryzykował.

ALE musisz wiedzieć o tym, że te ramy wymagają specjalnych części - widelca, sztycy, zacisku i sterów, które są albo drogie, albo niedostępne. Jak znajdziesz cały frameset (rama, widelec, sztyca) to jest nadzieja, ale z samej ramy to tego nie poskładasz.
@kuraku: to chyba tylko rysa. Zresztą koszt naprawy karbonu to 750zł z nowym lakierem, więc grosze w porównaniu do wartości ramy. Będziesz miał problem z dobraniem widelca bo nie ma go w zestawie. Sztyca koło tysiaka, stery 250, hak z ali 100. Zacisk sztycy bezcenny, bo go ni ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ujdzie Chodzi mi o te osłony różne. Teraz nie ma szans żeby złożyć to sensownie. Mieliśmy farta. Ostatnim rzutem się załapaliśmy. Te sztyce widziałem po 80-90euro na niemieckim ebay-u. Z niezbędnych rzeczy mam w sumie wszystko. Czekam na hak przerzutki który będzie w maju pewnie bo idzie z chin. No i wideł naprawiony będę mieć w maju.
@ujdzie: @Mr_Trabalski: ja od sierpnia składam łącznie z klejeniem. 8k pękło ale grubo jak #!$%@? wyszło. I w poniedziałek mają przyjść haki z ali, bo zamówiłem wcześniej ten długi w Rose a wyszło że ma być krótki- oczywiście niedostępny xD Jak by ktoś potrzebował to mogę odsprzedać jeden. Trzymajcie się tam z tymi różami ( ͡° ͜ʖ ͡°)