Wpis z mikrobloga

Mireczki, ile rabatu jest do ogarnięcia na Omegę w salonach typu Jubitom czy Kruk?

Planuję zakup: https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/diver/zegarek-omega/o-21032422001001

W Jubitom dostałem 10% w zasadzie bez żadnych negocjacji. Time Trader daje 20%, ale na zegarek czekam 3-4 tygodnie, a chciałbym na już. Jest sens walczyć w salonach? Jakiej ewentualnie argumentacji użyć?

W oficjalnym salonie jeszcze nie byłem, jak u nich z polityką rabatową?

#zegarki #watchboners
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WezniePrzestrzeleCiKolano: W Jubitomie jakoś w listopadzie dostałem rabat jakieś 17% bez problemu - podesłałem im tylko w linku tańsza ofertę z Chrono24 i nawet nie próbowałem więcej urwać, bo mi cena już przypasowała wtedy, a myślę, że jak bym jeszcze trochę ponegocjował, to coś by jeszcze urwali z ceny.

Koniecznie zawołaj, gdy kupisz, bo sam się waham między tą Omegą (tylko niebieską i na bransolecie), a Planet Ocean i chętnie
  • Odpowiedz
@WezniePrzestrzeleCiKolano W Jubitomie od pierwszego marca nie dostaniesz rabatu na Omegę. Jestem w stałym kontakcie z moim sprzedawcą. Dostali z centrali nakaz obcięcia rabatów do zera. Tego konkretnego Seamastera, którego chcesz kupić mogłem mieć w grudniu z Jubitomu po rabacie za 18800PLN. Teraz jest po cenie oficjalnej. Ostatecznie kupiłem inny model.
Poza tym na ten rok są planowane jeszcze dwie podwyżki cen na Omegi.
  • Odpowiedz