Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryalkus: powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) mniej stresu, a będzie łatwiej. Jak zdawałem na C to dostałem na egzamin starego trupa z przebijaną skrzynia biegów, gdzie te biegi nie chciały za bardzo wchodzić i zgrzytało XD
@staryalkus: ostrożnie z hamulcem bo ten zwykle w autach egzaminu jest zrobiony porządnie
jak na łuku do przodu próbowałem zatrzymać się przed słupkiem to tak całym autem rzuciło że nawet ludzie oczekujący na swoją kolej na placu się odwrócili bo myśleli że coś się stało, a ja po prostu nacisnąłem hamulec tak samo jak w aucie ze szkoły jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@staryalkus: Powodzenia, w moim wypadku na egzaminie pomogło komentowanie wszystkich czynności przed ich wykonaniem. Np. dojeżdżając do przejścia dla pieszych i widząc pieszego idącego blisko krawężnika powiedziałem głośno "no ten gość to zbyt intensywnie idzie, zaraz pewnie bedzie przechodził" i delikatnie po hamulcach. Przydało sie bo gostek bez patrzenia na ulicę skręcił sobie na pasy i polazł jak baran. Tak samo ze skrętem w lewo na trójpasmowej jezdni "no to teraz