Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bacanahali: Ja nie o tym mówiłem. Chodzi mi o psychologiczne i społeczene skutki stosowania tego, a nie analiza tekstów biblijnych od strony historycznej czy literackiej.
  • Odpowiedz
Dodajmy jeszcze, że weterynarz opiera to co robi na badaniach naukowych i praktycznym doświadczeniu innych weterynarzy, a ksiądz opiera swoje teoretyczne prawidła na książce sprzed 2000 lat i późniejszym jej interpretacjom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@R187: I to jest argument. Czy argumentem jest że ktoś ma żonę?
Bycie c------m mężem nie czyni dobrego nauczyciela.
A nawet bycie dobrym bo to nie znaczy
  • Odpowiedz
To się przekłada potem na to jakie jest w Polsce prawo, bo siły związane z kościołem się tego domagają.


@R187: 'Siły' czyli sami katolicy a nie kościół katolicki?
To c--j z tego wynika bo to już są ludzie z żoną i dziećmi a nawet zdradami i rozwodami xd
Do pierwotnego mema nijak się to nie ma.
  • Odpowiedz
Wycie hejterów potwierdza, że włożyłem kij w mrowisko () skoro plusujecie "niepłacenie podatków" podczas gdy są płacone to równie dobrze mogę dyskutować z płaskoziemcami ¯\_(ツ)_/¯ EOT
  • Odpowiedz
skoro plusujecie "niepłacenie podatków" podczas gdy są płacone


@bartolomis: w skali zupełnie nieproporcjonalnie małej w stosunku do reszty społeczeństwa. Zagraniczne korporacje jedynie również są w stanie takie preferencyjne warunki uzyskać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
'Siły' czyli sami katolicy a nie kościół katolicki?


@masz_fajne_donice: Może źle to napisałem, bo zgodnie z wykładnią kościoła katolickiego katolickiego ten kościół tworzą wszyscy, którzy są jego członkami. Zresztą jeśli chodzi o mieszanie się kościoła pod postacią jego władz a nie tylko wiernych w politykę to oczywiście też to zjawisko istnieje, oto przykład - dokument Watykanu który odnosi się do prawa świeckiego:

"Uwagi dotyczące odpowiedzi na propozycje ustaw o niedyskryminacji
R187 - > 'Siły' czyli sami katolicy a nie kościół katolicki?

@maszfajnedonice: Może ...

źródło: comment_1649250464eBnh6mlLlthPccLGVk9Ll0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@R187: Ok ma taką opinie ale pytanie czy naucza jej?
Przekazuje swoje stanowisko wiernym.
Jeżeli uczyliby takich rzeczy dzieci to masz rację ale nie spotkałem się z tym.

Szczególnie że ten mem zawiera 'cię'. Powinno być 'katolików' i nie 'uczy' a przedstawia swój punkt widzenia.
Idąc do kościoła słuchasz jaka jest jego perspektywa i możesz albo nie wziąć to pod uwagę zależnie jak bardzo jesteś przekonany do
  • Odpowiedz
@R187: dawanie rad o seksualności czy rodzinie nie wymaga badań naukowych.. moja babcia która ma wykształcenie zawodowe da mi więcej i lepsze rady niż profesor socjologii.. nie próbuj na sile strzelać z armaty do muchy bo to się mija z celem
  • Odpowiedz