Wpis z mikrobloga

@co_to_za_zycie Ogólnie jeśli remont generalny i wszystko (płytki, podłoga, hydraulika, tynkowanie itp) do zrobienia to chyba normalna cena. Jak ja wykańczałem kilka lat temu to wykończenie było ok 1500 - 2000 razem z materiałami. Tak że możliwe że teraz sama robocizna 1200. Ale najlepiej jest poszukać kilku firm i poprosić o wycenę. Może będziesz miał farta.
@co_to_za_zycie: taka dobra rada, jeżeli wcześniej nie remontowałeś mieszkania, to popytaj znajomych, pooglądaj filmy na yt jak to powinno wyglądać, bo niestety jest wiele firm na rynku, które odwalają fuszerkę i „o panie, tego nie da się zrobić, to tak powinno być”, lepiej na bieżąco korygować niż przy odbiorze. Dawaj ekipie jasne wytyczne co i jak chcesz mieć zrobione.
Ps. Niebieskiemu nakładki na baterię prysznicową (te metalowe zaślepki, gdzie bateria wchodzi
@herbatananoc: Nie wiem jak inni, ale przeważnie z polecenia znajduje się ludzi do remontu. Widzisz jak robią, co robią i efekt ich pracy. Pełno takich zdolnych ludzi w naszym kraju :)