Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki czy u was w Waszych rejonach #uk też jakieś problemy z brakami paliwa są? Coś mi posty w lokalnych grupach fejsowych wyskakują że brakuje i faktycznie od kilku dni zauważyłem przejazdem spory ruch na stacjach.
  • 17
@adriano30: ponoć są jakieś protesty extinction rebellion przy składach na Heathrow i są miejsca gdzie nie wszystkie stacje mają paliwo. U mnie w rejonie ponoć dwie bp nie mają, ale inne mają tylko trochę większy ruch
ty extinction rebellion przy składach na Heathrow i są miejsca gdzie nie wszystkie stacje mają paliwo. U mnie w rejonie ponoć dwie bp nie mają, ale inne mają tylko trochę większy ruch


@adriano30: Tamworth here.
Zarówno tydzień temu i dzisiaj zatankowałem ropę dopiero na 4 stacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GregPelka: @dudustd: @peszmerd: @SpoconyJamnik: @majFriend: @motoinzyniere: @paweucio: @adekad: @mielonkazdzika: @tptak: @Voltix: @nasi-lemak: gosc u nas dzisiaj w pracy powiedzial ze jak w weekend sprawa sie nie ogarnie to do pracy moze nie dojechac bo zostalo mu 10 mil na baku, wczoraj widzialem jak cysterna dopelniala stacje a juz dzisiaj wieczorem jak na zdjeciu. Jest ciekawie...
adriano30 - @GregPelka: @dudustd: @peszmerd: @SpoconyJamnik: @majFriend: @motoinzynie...

źródło: comment_1649460666hx1EJeWbMqzt04BzMymJSO.jpg

Pobierz