Wpis z mikrobloga

Mirky, powoli zbliżają się ładne pogody i sezon.
Chodzi mi po głowie zapakowanie laptopa, ciuchów i #szosa do samochodu i przemieszczenie się na jakiś czas w okolice #portugalia i #hiszpania
Tylko, że nie wiem czy jest sens tłuc się autem, jeżeli miałbym tylko po drodze zaliczyć kilka podjazdów we Francji i tyle, bo tak to lepiej olać temat i w kilka godzin dostać się samolotem bez problemów i utrudnień.

Są jakieś fajne trasy do zaliczenia w tamtych częściach Europy?

Nie - Roubaix nie jest fajne, wydupiać, to sie tylko fajnie ogląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
@joolekk: Bo ledwo co objeździłem w Hiszpanii. Alicante ledwo liznąłem (tak naprawdę to pojechałem tam jakąś dłuższą górkę z hotelem na szczycie i tę co niedawno był taki kozacki finisz w jednym z pierwszych wyścigów co końcówka była po szutrze), w Calpe tylko 2 tygodnie kręcenia i czuję niedosyt, a wiem że jest jeszcze sporo tras bliżej Portugalii.

I podoba mi się kultura z jaką spotkałem sie na drodze - czułem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer: we Włoszech też super tanie wino, mega przyjaźni ludzie, kultura jazdy przy kolarzach też w porządku. Znajomi jeżdżą co rok, zdarzyło mi się z nimi być - super klimat. Ale górki też potrafią dopiec
@Wyrewolwerowanyrewolwer: ja miałem na myśli, żeby sobie muzea Mercedesa, Porsche odwiedzić. W Miluzie jest podobno fajna kolekcja. I jeszcze x innych bym znalazł( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc ja bym sobie zrobił detour.

Ale patrząc obiektywnie, to lekko licząc 1500 zł w jedną za paliwo. Starczy na bilet lotniczy z rowerem, a oszczędzasz mnóstwo czasu.
ja miałem na myśli, żeby sobie muzea Mercedesa, Porsche odwiedzić. W Miluzie jest podobno fajna kolekcja. I jeszcze x innych bym znalazł( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc ja bym sobie zrobił detour.


@kuraku: A nie, to nie dla mnie, mało mnie to kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale patrząc obiektywnie, to lekko licząc 1500 zł w jedną za paliwo. Starczy na bilet lotniczy z
duzo taniej wyjdzie zapakowanie roweru niz wynajem na miejscu. Turystycznie sa dosc lipne ceny niestety.


@doportugalii: Jak kiedyś liczyłem to na wyjazd DO 2 tygodni (albo bliżej 1.5) bardziej opłaca się na miejscu wynająć rower.
Przy jeździe powyżej 2 tygodni już lepiej wychodzi swój.
No i zawsze to na swoim wygodniej oraz pewniej.

w Portugalii przy Lizbonie polecam np. arrabida przy setubal

Dzięki, kozacki widok. Jak już się ogarnę i będę
@Wyrewolwerowanyrewolwer Włochy i okolice Asolo, rzut beretem w dolomity, w okolicy pagórki, w dół płasko, w międzyczasie można więc kierować na południe, Toskania, strade bianche, Monte Amiata, ahhh chciałbym mieć takie problemuly ( ͡º ͜ʖ͡º)