Wpis z mikrobloga

Po przejrzeniu się w lustrze jestem w stanie powiedzieć, że w ciągu roku przeszedłem z norwooda 2+ na taki dobry norwood poziomu trzeciego, ale to nie jest najgorsze, prawdopodobnie robi mi się gniazdo, czyli tzw. vertex. Ja mam dopiero 20 lat, albo i aż 20 lat. Załamałem się tym widokiem, najbardziej boję się właśnie tego vertexu bo ewidentnie jest na czubku mało włosów i prześwituje dosyć motzno. Tak samo na skroniach rzadkie włosy.
#przegryw
#depresja #zakola
DamianeX1X - Po przejrzeniu się w lustrze jestem w stanie powiedzieć, że w ciągu roku...

źródło: comment_1649187783FQSGcFw1NOiu4qGL61Az4T.jpg

Pobierz
  • 16
@DamianeX1X: Kolego ja mam 27 lat, mam spore doświadczenie w walce z łysieniem i dam Ci radę.
Ogarnij sobie na jakiejś stronie gdzie dostaje sie e-recepte za hajs (zwykle ok 50-60zł) lek FINAPIL. Substancja czynna to finasteryd 1mg na tabletkę.

Bierz sobie co drugi dzień, albo 3 tabletki tygodniowo. Standardową kuracją zalecana przez lekarzy/producenta to 1 tabletka dziennie więc 3-4 na tydzień to na serio lajtowa wersja która nie powinna powodować
@marcin-kolecki: po pierwsze to nie zmniejsza się w organiźmie fina, tylko za pomocą fina zmniejsza się DHT.

Po drugie nawet biorąc 1x tabletkę 0,5mg finasterydu organizm potrzebuje 7dni, żeby wrócić do poziomu DHT sprzed zażycia tabletki co potwierdzają badania jak choćby to poniżej.
Zażywanie 1mg fina 3-4 tygodniowo zmniejszy poziom DHT w organiźmie trwale o jakieś 50%.

Doedukuj się synku i dopiero się bierz za pyskówki
c.....y - @marcin-kolecki: po pierwsze to nie zmniejsza się w organiźmie fina, tylko ...

źródło: comment_1649335372aaoTNpUfIFWNjzjhM0ZzRU.jpg

Pobierz
@cebularz_szkorbutnikowy: widzisz sam siebie zaorales tym wykresem. Potwierdza on że stosowanie Fina co parę dni nie ma sensu, narazisz się tylko na wahania w blokadzie co może potęgować wręcz działania uboczne. Działania uboczne wynika z obniżenia dht a nie samej substancji, więc nie ma sensu tak kombinować. A Twoje pierwsze twierdzenie to nie mam pojęcia do czego się odnosi
@marcin-kolecki: xd

zobacz dawkę 1,5mg bo jest najbardziej zbliżona do 1mg o której mówimy.
Po wzięciu spadło do około 32ng/dl. Po zanotowaniu tej wartośći mija 24h i mamy ok 36ng/dl. Mijaja kolejne 24h i mamy około 37ng/dl. Więc o jakich wahaniach ty mówisz biorąc co 2 dni, skoro po 1 dniu poziom jest praktycznie dokładnie taki sam jak po 2 dniach(36vs37)?

https://www.youtube.com/watch?v=jaAXLZDspNc

zagraniczni lekarze co zjedli zęby na temacie łysienia w