Wpis z mikrobloga

Mircy, potrzebne 2 oferty na kartę (oddzielne):
1. Karta do domowego alarmu. Wyłącznie Internet. 2-3 GB miesięcznie, <10 złotych jestem w stanie za to płacić, generalnie możliwie najtaniej.
2. Karta do telefonu na śmieciowy numer. Tym samym cena za połączenia nieistotna, kluczowe czynniki to jak najdłuższa ważność konta dla połączeń przychodzących po doładowaniu.

Odpadają: nju (zasięg; Orange o dziwo ma) oraz aero2 (już korzystam).

Ktoś coś?

#telefony #nakarte #smartfon #operatorzykomorkowi #gownowpis
  • 8
@Matpiotr: Może trochę faktycznie źle zacząłem :) Generalnie szukałem i co do punktu 2 to 12 miesięcy ważności konta jest standardem już obecnie chyba wszędzie, ale są też operatorzy oferujący dłuższe okresy (chyba wRodzinie ma 24), przy czym w żadnym przeze mnie znalezionym nie akceptują nowych aktywacji. Stąd pytanie powinno brzmieć - czy na rynku funkcjonuje jakaś oferta dająca >12 miesięcy na doładowaniu :)

Natomiast co do punktu 1 to nie
przy czym w żadnym przeze mnie znalezionym nie akceptują nowych aktywacji. Stąd pytanie powinno brzmieć - czy na rynku funkcjonuje jakaś oferta dająca >12 miesięcy na doładowaniu :)


@krzaczor93: nie rozumiem nic a nic. Jakich aktywacji?
Masz choćby Play rok ważności konta, co przedłużacz sobie kodem.

Co do pierwszego to virgin z pakietem mini 3.
3zl za pakiet, i 1zl za 1 GB.
@Matpiotr: Wiem, ale są operatorzy oferujący dłuższe okresy po samym doładowaniu, przy czym spośród tych przeze mnie znalezionych, żaden nie akceptuje nowych aktywacji kart. Chciałem się więc dopytać, czy ktoś bardziej biegły w ofertach kojarzy jakąś oferującą więcej niż te 12 miesięcy i akceptującą nowe aktywacje. Teraz clear?