Wpis z mikrobloga

@Kuork: tak, ale na trk nie siedziałem. TRK mi się bardziej podobał i kupujesz już z akcesoriami za które ja będę musiał dopłacić. Ale odrzuciłem go z powodu gabarytów, wagi i podobno słabych hamulców. Za to cena hondy po doliczeniu gmoli, stelaży, handbarow jest prawie 7-8k wyższa. Coś za coś.
po doliczeniu gmoli, stelaży, handbarow jest prawie 7-8k wyższa


@apee: nie no gdzie 7k. Handbary, gmole dolne, grzane manetki, gniazdo USB, osłona chłodnicy, deflektor, uchwyt na telefon, poszeżenie stopki, kosztowały mnie 1800 zł. Zamiast ważącego tonę stelażu planuje rogala od 21brothers. @Kuork: TRK powoli traci sens za tą kasę, w momencie gdy cb500x dostał nowy zawias i dodatkową tarczę z przodu
@tamto-to-tamto: no fakt, że TRK miał długo przewagę cenową, ale jak teraz kosztuje 27, a CB można wyrwać za 29,5, to bez sensu.
Nie zauważyłeś wibracji po zamontowaniu gmoli?
@apee: może trochę, ale nie wiem czy to nie efekt placebo, gdybym o tym nie przeczytał to chyba bym nie zauważył. Tyle tylko że miałem je nie dokręcone, złapałem je tak nie za lekko nie za mocno, żeby nic nie pękło. Ostatnio znalazłem to foto. Kupiłem w końcu klucz dynamometryczny i dziś je dokręciłem, okazuje się że jeszcze sporo brakowało. Jak jutro nie będzie lało to się przekonam czy jest różnica.
źródło: comment_1649268064Ox9naewsSIpD5Q5WxeDl8c.jpg