Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

I dosłownie każda polska lewicowa organizacja w jakiś sposób pomaga uchodźcom. To część prawicy bóldupi o darmowe bilety autobusowe dla Ukraińców.
  • Odpowiedz
Antifa w Berlinie oczywiście też robi demonstracje.


@Stepanakert: tylko jakby nie patrzeć pary im zabrakło żeby się postawić jak w końcu faktycznie grupa osób oficjalnie popierających trwającą agresję skutkującą ofiarami w cywilach, w tym najprawdopodobniej mordowanych systematycznie i ze względów etnicznych na modłę np. holocaustu wyjechała na ulice. Szkoda, no ale zaskoczonych raczej brak
  • Odpowiedz
@Wap30: Wydaje mi się, że nikt w Berlinie nie spodziewał się jak ten protest będzie wyglądał, bo był zarejestrowany jako "protest przeciwko rusofobii", więc i nie było żadnej kontrdemonstracji. Tak czy inaczej, nie mam zamiaru bronić antify, tym bardziej że często mocno symetryzują i przestawiają to jako wojnę Rosji z NATO. Po prostu bawi mnie, że prawica wytyka lewicy, że ta nic nie robi, kiedy wszystkie organizacje rzuciły się do pomocy
  • Odpowiedz
nikt w Berlinie nie spodziewał się jak ten protest będzie wyglądał, bo był zarejestrowany jako "protest przeciwko rusofobii"


@Stepanakert: no tak, pod tym zwrotem obecnie wprowadzonym i używanym wyłącznie przez kacapską propagandę mogło się kryć wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozostańmy poważni.

bawi mnie, że prawica wytyka lewicy, że ta nic nie robi, kiedy wszystkie organizacje rzuciły się do pomocy albo organizowania zbiórek, podczas gdy część prawicy
  • Odpowiedz
tylko jakby nie patrzeć pary im zabrakło żeby się postawić jak w końcu faktycznie grupa osób oficjalnie popierających trwającą agresję skutkującą ofiarami w cywilach, w tym najprawdopodobniej mordowanych systematycznie i ze względów etnicznych na modłę np. holocaustu wyjechała na ulice. Szkoda, no ale zaskoczonych raczej brak


@Wap30: dobrze że tamtejszej prawicy pary nie zabrakło i sie postawili.
  • Odpowiedz
dobrze że tamtejszej prawicy pary nie zabrakło i sie postawili


@Banek5000: mi tego nie musisz pisać, prawicowcy się nadają co najwyżej do skansenu, ale nie zmienia to faktu że potrzebujemy faktycznej osi racjonalnego postępu, a pełna hipokryzji i pozerstwa pajacerka obecnej lewicy to ostatnie co można za nią uznać. A automatyczne uciekanie do plemiennych przepychanek jest akurat bliższe mentalności prawicowej niż czemukolwiek innemu, i ich miejsce jest tak samo w skansenie
  • Odpowiedz