Wpis z mikrobloga

Jeszcze z 8 lat temu jak byłem na studiach to na partie Korwina (KNP, KORWIN) to chyba w większości głosowali studenci, głównie politechnik m.in. słynne kuce ale nie tylko i było jakieś tam poczucie elitarności (xD), w sensie że Mietek ze wsi na to nie głosuje, bo tacy to głosują na bandę czworga i są za głupi żeby zrozumieć genialny przekaz króla.
Dzisiaj w gorących wpis Mireczka co mówi że będzie głosował na Konfederację (pomimo jej prorosyjskiej polityki), bo chce palić w piecu czym chce, opryskiwać pole czym chce i nie chce żeby kobiety mogły uciec ze wsi xD
Zastanawiam się w którym momencie dokonała się ta zmiana bo od 2015 nie śledzę już za bardzo wyczynów tejże partii.
Czy studenty nadal głosują na Korwina czy teraz to partia dla ludzi z prowincji (bez obrazy)?

#konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #korwin #polityka
  • 32
@Kryspin013: Nie zrozumiałeś?

Chodzi o to, że gdyby tobie zabrali to co dla ciebie jest ważne (np pis zabroniłby wykonywać zawód, który wykonujesz) to też byś narzekał, jakby praca była najważniejsza na świecie.
Co typowi zabrali


@Kryspin013: Widzę, że nie rozumiesz.
Załóżmy, że jesteś programistą - robisz oprogramowanie do fabryk.
Rząd wprowadza dopłaty do używania starych, już istniejących oprogramowań. Np fabryka pustaków, jeśli użyje oprogramowania z 2000 roku - otrzyma 500 000+.

Myślisz, że nadal miałbys pracę przy robieniu nowych programów? Czy rząd zabrał ci chociaż złotówkę?
Może po prostu twoje oprogramowanie jest toksyczne i dlatego lepiej używać tego starego?

Tak samo jest z
Tak samo jest z kobietami.

Związek kobiety i mężczyzny to wymiana - seks za zasoby. Dawniej jak upolowałeś jelenia to kawałek oddawałeś kobiecie, która w zamian się do ciebie przymilała.

Dziś rząd tobie przemocą odbiera ponad połowę jelenia i część oddaje kobietom, nie oczekując od nich nic w zamian.


@7160:
Chryste Panie, a ludzie się dziwią jak mówię że bycie hetero to choroba umysłowa xD
Wyjdź do ludzi


@andrzej-roman: Fakt - wyjdź - zauważysz jak wiele związków opiera się ze strony mężczyzny wyłącznie na seksie. Teraz pewnie myślisz, że główną rolę grają piękne oczy.

@New_Leader: Faktycznie - w waszym tęczowym świecie może być inaczej (odliczając tych którzy dupczą w tysiącach) zostanie grupka, którzy wiążą się przede wszystkim z przyjaźni (a dupczenie to przy okazji) dlatego te długotrwałe związki pederastyczne są trwalsze.
o chyba że ja mam w otoczeniu


@andrzej-roman: Ja mam w otoczeniu takie, które pracują w budżetówce. I to też jest lewicowa forma zasiłków - tworzyć zupełnie niepotrzebne stołki - PUPy pfrony, Arimr i setki innych. One nie są potrzebne, nie robią żadnego zysku a muszą to utrzymywać mężczyźni - budowlańcy, rolnicy, kierowcy itp.

Dawniej murarz otrzymywał np 90% zarobków - i z tego był w stanie utrzymać 4 ludzi. Dziś
@andrzej-roman: Oczywiście, że tak.

Lewica idzie dalej i proponuje "dochód gwarantowany" - dla każdego, równiez dla mężczyzn.

Polegać to by miało na tym, że masz programistę 15k, murarza 5k, urzędnika 2,3k i bezrobotną kobietę.

Programista na rękę dostawałby 7 tys, murarz 3 tys, urzędnik, 2 tys. Oprócz tego każdy (również kobieta) dostawałby 2 tys zasiłku.

I zastanów się - czy w oczach bezrobotnej kobiety wartość tych meżczyzn wzrosła, czy spadła? Wcześniej