Wpis z mikrobloga

co 2 minuty smiecie na bocie dostaja przekope i dalej ida walczyc/pushowac bez wizji albo majac wizje i nie korzystajac z niej, pomoc nie ma jak bo przychodzic na ganka ktorego pingowales z 10x po czym typy nie reaguja, bo Ci na zlosc robia ze nie byles u nich juz 10x w ciagu ostatnich 5 minut.

yasuo z shyvana robia spacerki po mojej jng, vex w tym czasie ani nie #!$%@? wave ani nie roamuje tylko freezuje dalej pod wieza linie i wesolo sobie csuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście przejecie smoka nawet nie bylo mozliwe, bo zero wizji i enemy sie ladnie grupowało a w tym czasie riven korzystala z mozliwosci pushowania topa z vex ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i tak co druga gierka wyglada w tym #!$%@? piekle
#leagueoflegends
Pobierz aphen - co 2 minuty smiecie na bocie dostaja przekope i dalej ida walczyc/pushowac be...
źródło: comment_1649162834TH2cQmE5d8gGcKJs5vrTxl.jpg
  • 13
@Mega_Smieszek: co rozumiesz przez tryhard? to raczej nie jest kwestia napinania sie na wygrana tylko popełniania w kółko serii idiotycznych decyzji z ktorych nie wynosi sie żadnych wnioskow bo jak #!$%@? sie 6x pod rzad #!$%@? i dostajac ganka od jng i robisz to kolejne 6x to już jakieś problemy na stykach są
@LubieGroszek: no właśnie 2 posty wyżej wytłumaczyłem że mam w nosie czy wygram czy przegram bo dobrze zauwazyłeś to normale, bardziej chodzi o to brainless zachowanie maćkow lat 12 i to samo dzieje sie na rankedzie, wiec jeszcze z 10x napisz ze to normal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LubieGroszek: tak komentuje, bo cały mecz czytam wyzwiska w moją strone od nich że enemy jng może ich gwałcić a ja nie przychodze XD ( ͡° ͜ʖ ͡°) po czym ida i dalej stoja pod enemy wieza wybijajac wavy aż ich nie wyruchaja
@Orinosuke: tu nie chodzi o mechanike postaci tylko o mechanike myslenia a raczej brak tej mechaniki bo popełniaja cały czas ten sam błąd decyzyjny i nie zachodzą jakieś refleksje przemyślenia tylko wyzywanie mid/jng no bo wiadomo to oni zawinili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aphen: ja w takim przypadku wyciszam wszystkich i gram swoje. Nie ma na to rozwiązania. Dlatego jak widzę, że jakaś linia feeduje w opór to poprostu ją olewam i zero ganków bo szkoda się #!$%@?ć razem z nimi