Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pushkin07: Panie delikatny, sprawiedliwe procesy i niekopanie po głowie jest zarezerwowane na czas pokoju. Jak Ty sobie wyobrażasz prowadzenie wojny ze sprawiedliwymi procesami? "Panowie, ale nie strzelajcie do tamtych żołnierzy napadających nasz kraj, bo jeszcze nie mamy wyroku sądu".

@resuf: przecież na nagraniu nie ma wrogich żołnierzy tylko znęcanie się nad jeńcami. Trzymamy stronę Ukrainy, ale nie można udawać, że to co na filmiku jest dobre, bo nie jest. Skakanie
@Shatter: nie widziałeś kilka dni temu wiadomości o związanych i rozstrzelanych cywilach? o kobietach gwałconych do śmierci? o dzieciach z wybitymi zębami, żeby nie gryzły wpychanych im w gardło ruskich #!$%@?ów?

to co masz na filmiku to nie jeńcy, według wklejonego wyżej info z reddita, to kolaboranci. wiesz kto to? jak dla mnie gorzej niż wróg, skakanie im po mordzie uznaję za wyraz opanowania i łaski ze strony Ukraińców.
@Shatter: nawet w żartach nie życzę żebyś się przekonał, ale ciekaw jestem jak byś zmienił zdanie gdyby to Twoja matka/siostra/żona leżała martwa na ulicy, zgwałcona przez piętnastu #!$%@? okupantów. naganne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hauhauhau: no typie czego nie rozumiesz XD no naganne, nie widzę tu wymówek do takiego zachowania. Z tego co mi tu piszesz, to nie oni gwałcili, to po pierwsze, więc tej argument średnio trafiony, a po drugie - jak dla mnie to bardziej humanitarna jest rozstrzelanie niż katowanie kogoś. Ty możesz uważać inaczej, ja mogę uważać inaczej.
@Shatter: no nie rozumiem ni cholery tego co piszesz :D nie staram Ci się odebrać prawa do własnej opinii, po prostu jak dla mnie jest absurdalna i niepojęta, ale może masz zadatki na świętego, albo jesteś zimnym draniem bez cienia emocji. w każdym razie, oby żaden z nas nigdy nie musiał się przekonywać czy postąpiłby tak czy tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hauhauhau: ale ja tu w ogóle nie poddaje w wątpliwość tego, że Ci ludzie nie panują nad sobą, bo są świadkami wojny.
Po prostu nie uważam, że z takiego powodu można mówić, że ich zachowanie nie jest naganne. Ktoś wyżej napisał to samo, że zachowanie bestialskie i naganne, ale zrozumiałe, skąd się wzięło. I ja też to rozumiem, ale uważam, że bardziej po ludzku byłoby tych ludzi po prostu zabić.
Więc
#!$%@? kopami po łbie to nie jest normalnie


@pushkin07: Jasne, mieli zaprosić na kawę i porozmawiać z nimi, a potem przeprosić, że zajęli mi cenny czas? Dobre... człowieku, co Ty za brednie piszesz. Niech się cieszą, że UA wojskowi mają sumienie i pod sąd oddają...