Wpis z mikrobloga

Ktoś był ostatnio w Grecji i może się wypowiedzieć czy naprawdę tak bardzo tam przestrzegają tych paszportów covidowych i obostrzeń? Lecę za parę dni na Krete a że jestem nieszczepiony bo ponad rok temu przechorowałem ale nie zgłaszałem bo nie chciałem mieć jakiś zawirowań z kwarantanną jak ludzie mieli przedłużane w nieskończoność kwarantanny xD (ciągle zdrowy do tej pory, najwyżej jakiś katar). Test antygenowy będę robił na lotnisku w dniu wylotu.
#grecja #kreta #wakacje #koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: niby szkoda ale w sumie nie szkoda bo jadę z celem wyleżenia się na plaży i przy basenie a nie jakieś tam zwiedzanie bo nigdy fanem zwiedzania nie byłem więc problem trochę z głowy
  • Odpowiedz
@MagikLOL: Na wyspach pewnie mniej bo turyści, ale na ten moment jak wylądowałem w Atenach to nikt mi nic nie sprawdzał. W komunikacji maseczki, na zewnątrz nie.
  • Odpowiedz
@MagikLOL: Napisze jutro jak obadam grunt bo dzisiaj to raczej już za wielu miejsc nie odwiedzę. Tak na lotnisku wszyscy #!$%@?. Certyfikaty sprawdzane w Warszawie były.
  • Odpowiedz
@MagikLOL: Tak, sprawdzane przed odlotem z Warszawy do Aten. Ogółem byłem w dwóch knajpach ale siedziałem na zewnątrz, nikt się nie pytał o żaden certyfikat ani nic. Do supermarketu tez normalnie wszedłem. Wszędzie w zamkniętych pomieszczeniach w maseczce i tyle. W komunikacji też. W muzeach jako zamkniętych pomieszczeniach nie byłem. Na Akropolu nikt o nic nie pytał.
  • Odpowiedz