Wpis z mikrobloga

@Mikstolar: ot paradoks, putin jest jednocześnie dla konfy wielkim politykiem rozgrywającym w szachy 5d kraje zachodu, oraz imbecylem który nie zauważył, że za jego plecami jakieś mistyczne siły przeprowadzają inwazje na inny kraj
  • Odpowiedz
@Mikstolar: mnie zastanawia po kiego wuja dyskutować czy wiedział, czy nie wiedział? Co za różnica?
Jest przywódcą tego cyrku? Jest. To jego małpy? Jego.

Co to za nowa filozofia, że przywódca nie odpowiada za podwładnych? Że szef nie opowiada za firmę? Jak idzie dobrze to zbierać profity a jak się sypie to: nie wiemdziałem...

Przywódca odpowiada za czyny podwłacnych, jak się nie podoba to nie pchaj się na szczyt.
  • Odpowiedz
@BezzZnaczenia: no popatrz, to tak jak z papajem. Był wspaniałym człowiekiem, wielkim przywódcą KK, ostatnim prawdziwym papieżem, ale jednocześnie był schorowanym dziadkiem, który o niczym nic nie wiedział, Dziwisz mu nic nie mówił, a Ratzinger ukrywał brutalną prawdę o pedofilii i wykorzystywaniu seksualnym przez hierarchów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikstolar: Co to za gadanie że nie wie co sie dzieje. To nie ma sensu. U nas to Pani z sklepu mięsnego wie co sie dzieje, a taki wyszkolony agent KGB jak Putin ma nie wiedzieć?
  • Odpowiedz
@Mikstolar: To już było widać wcześniej przy temacie covida probowalem na ich grupkach z tymi cymbalami dyskutowac i jak grochem o ściane nic mi po tym tak nie obrzydzilo konfederacji jak ich wyborcy z IQ na poziomie banana
  • Odpowiedz
@BezzZnaczenia: W porównaniu do Hitlera to raczej chodzi o wiedzę o zbrodniach ludobójstwa, a nie działaniach wojennych.
Całe to nakręcanie się na "nie ma dowodu na to, że Hitler wiedział o holocauście" to paliwo na młyn Korwina, który kompensuje sobie w ten sposób chwilowe braki w atencji. A to czy wiedzieli, czy nie nie ma i tak większego znaczenia po odpowiedzialność i tak za to ponoszą.
  • Odpowiedz
  • 0
W porównaniu do Hitlera to raczej chodzi o wiedzę o zbrodniach ludobójstwa, a nie działaniach wojennych.


@Tytanowy Swoją drogą dyktatorzy faktycznie wiedzą tyle, ile się im powie. Hitler przez pół wojny nie wiedział ilu Ukraincow walczy w szeregach jego armii. Dowiedzial się pod koniec, więc zrobił inbę i kazał rozwiązać oddziały xd
  • Odpowiedz