Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: nie on zwyczajnie troluje jak zawsze, nie ma dowodów na to, że hitler wiedział o holokauscie i nie ma na to, że putin wiedział o ludobójstwie w buczy xD gierki mózgowe dla 12 latków a i tak wszyscy sie zesrają, bo mają iq żołędzia. Że korwa jest pozyteczny dla rosji nie przecze, ale ile mozna sie lapac na jego zabawy i nazywać sie inteligentnym człowiekiem xd
@Nieszkodnik: Ee? Korwin twierdzi np. że atak na szpital w Mariupolu to ustawka, a jej pomysłodawcami byli jego zdaniem reporterzy z Associated Press, opowiada też, że jest ogólna cenzura na prawdziwe informacje w zachodnich mediach i twierdzi, że media wymyśliły sobie drugą kobietę, żeby ukryć wpadkę z podanymi informacjami; więc jak najbardziej wszyscy dziennikarze, skoro zdaniem Korwina informacje podawane przez praktycznie wszystkie media to jest oczywista ustawka
wcale nie żartując, to się nazywa logiczne, i sceptyczne zarazem, podejście do osaczających nas wiadomości. Poglądy mainstreamu wielokrotnie okazywały się ordynarnymi fejkami bądź manipulacjami - i nie ma nic zdrożnego w tym, że szuka się sposobu ich potwierdzenia lub negacji.


@Nieszkodnik: ojj nie byczq -1
sceptycyzm jest okej, szkoda tylko że korwin nie uprawia żadnego sceptycyzmu, on uprawia chamski kontrarianizm w stosunku to mainstreamu. Gdyby mainstream powiedział żeby nie jeśc gówna,
Korwin to klasyczny przypadek potwierdzający teorię, że człowieka łatwiej oszukać, niż przekonać że został oszukany. Brnie w zaparte.


@szejas: on jest typowym debilem który myśli że negując mainstream wyjdzie na interesującego czy inteligentnego. Tak sie #!$%@? zachwalał w kanale sportowym że WOJNY NIE BĘDZIE, NO ŻADNEJ WOJNY NIE BĘDZIE BO JAKBY MIAŁA BYĆ TO BY TEGO NIE BYŁO WIDAĆ NA SATELITACH. I co? Misterny plan w #!$%@?, było widać i wojna
więc jak najbardziej wszyscy dziennikarze, skoro zdaniem Korwina informacje podawane przez praktycznie wszystkie media to jest oczywista ustawka


@Crocetto: wszyscy, prawie wszyscy, większość, niektórzy - to dla ciebie synonimy, co nie?
Tak, tak samo jak dla praktycznie każdego użytkownika języka, który nie ma autyzmu


@Crocetto: to chyba dla tych z autyzmem niektórzy oznacza wszyscy... Ilu masz dziennikarzy na Ziemi, tak swoją drogą, w tym ilu jest w Indiach, Chinach, Rosji, Serbii etc? Bo napisałeś:

wszyscy dziennikarze biorą udział w false flag


@Crocetto: to jak, poważnie wszyscy?
Zwłaszcza wypisywanie, że "na 99,9% ciała na ulicy to nie są pomordowani przez Rosjan mieszkańcy Buczy" jest "logiczne i sceptyczne" w xuj. Tfu.


@Andreth A jak okaże się, że jednak byli mordowani przez Rosjan, to kuce będą tłumaczyć

no przecież nie twierdził, że to nie Rosjanie mordowali, tylko pisał, że na 99% nie byli mordowani przez Rosjan, więc Korwin dopuszczał inną możliwość. Nie wiem dlaczego tego nie rozumiecie?


( ͡° ͜
na Tw idiotyczne czepianie się słówka wszyscy, kiedy doskonale wiesz o co chodzi


@Crocetto: czyli jednak nie wszyscy? Bo ja wiem, że tylko niektórzy, w przeciwieństwie do ciebie. I dlatego ci wcześniej napisałem, że zaczynasz uprawiać propagandę i tworzyć fejki. I tyle.
@Walther00 Korwin w mojej opinii ma jeden zasadniczy problem: ego wywalone w kosmos, podobnie jak Wałęsa. Wydaje mu się że absolutnie wszystko wie najlepiej, nie dyskutuje z nikim tylko narzuca swoje zdanie i nawet nie przyjmuje do wiadomości że może się mylić.