Wpis z mikrobloga

@Czabiii: o jakość DLC się nie martwię tylko pytam się czy warto dla przepustki samochodowej i VIP :)

PS. Oprócz Lego była wyspa jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mk89: Ja bym poczekał, bo mnie w poprzednich Forzach ani Hot Wheels ani Lego nie przypadły do gustu, bo wolałbym żeby gra pozostała (względnie) realistyczna. Co do aut z car passa, jeśli jesteś kolekcjonerem to może niektóre wydadzą ci się interesujące, ale te z podstawki (i darmowych aktualizacji) w zupełności wystarczają do wszystkiego i też jest ich mnóstwo do zebrania.
@mk89: Mam full i nie czuję tego w ogóle. Ogólnie jestem wkurzony na politykę jaką przyjęło Turn10. Grałem w Forze od 2. Kupiłem grę na premierę. Przepustka samochodowa to niestety parę samochodów jak ktoś jakieś na prawdę chce to może brać. To co daje VIP można wyfarmić jak ktoś faktycznie gra. A 1 DLC już dawno powinno być a tu cisza, gdzie w czerwcu powinno być 2 DLC patrząć starym cyklem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mk89: ja raczej żałuję, bo pół roku od premiery gra jest w koszmarnym stanie. Z automatu zalicza mi wycieczki horizon jak tylko są w sezonie do zrobienia (w tej serii miałem już na starcie 4 punkty wbite przez to), by potem i tak źle podliczać punkty. Na pc dalej nie działa AA, przez co gra wygląda gorzej niż czwórka. Często nie da się grać z widokiem z środka, bo jest tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czabiii: co niby mam z kompem i co mają twoje "odczucia" do faktów, które przedstawiłem? Dawaj, pośmiejemy się razem. Już jednemu tutaj udowadniałem, że gra w 1080p wygląda na ultra jak gówno, właśnie z powodu koszmarnego AA. Ciekawe jest też to, że jakoś w czwórce nie mam, jak to określiłeś "czegoś z kompem", podobnie jak w innych grach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mk89: to, że nie narzekasz nie znaczy, że ich nie ma. Czytam redddita forzy horizon od premiery piątki, podobnie jak oficjalne forum i problemy z AA, oświetleniem przy widoku z kokpitu (zwłaszcza tym bez widocznej kierownicy, który preferuję) czy pikselowate flary w wyścigach ulicznych są powszechne. Podobnie jak brak możliwości przemapowania przycisków na padzie tak aby działały takie opcje jak wysyłanie komunikatów czy wybór auta w eliminatorze (!). Muszę to robić