Wpis z mikrobloga

#wykop czy wy jestescie glupi? rumun ma 70 tysiecy kont i w dupie ma wasza weryfikacje czy limity, on sie moze przelogowac i nasrac na ten wasz limit, uderzacie w zwyklych uzytkownikow ktorzy nie maja 70 tysiecy multikont, albo nawet jednego
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@janekhe: jakby ich jeszcze zdanie użytkownika obchodziło, limit jest po to żeby rumun więcej wejść na stronę z różnych kont zrobił. Bo wszyscy uciekają z tego chlewu
  • Odpowiedz
@Walkiria_: masz darmowe konto i jeszcze wymagasz uslug premium takich jak zainteresowanie sie uzytkownikiem i wyjasnienie sprawy, za duzo bys chcial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janekhe: no dokładnie, ja za to dostałem bana, bo mi się rumun włamał i postował gówno z mojego konta. Powiedzmy to sobie wprost: ani Michał ani moderacja nie potrafi sobie z nim poradzić.
  • Odpowiedz
@janekhe: @janekhe: jeszcze weselej sie robi jak się zerknie ile +/- odsłon msc ma wypok xD strzelam że mają budżet typu kilka milionów rocznie z samych reklam wpierdzielających się w środek czytanych wpisów/niedających się zamknąć, a mają jeszcze płatne współprace (jakimś cudem), w zamian dają 3 modków z dodatkowym chromosomem na minimalnej z grupą inwalidzką i niedziałające zabezpieczenia + ekstremalne wrażenia jak sie akurat na pedo trafi na nocnej

To
keuaiBKonczylNocnomWartem - @janekhe: @janekhe: jeszcze weselej sie robi jak się zerk...

źródło: comment_1649055747L2IaAGAwMsrK8wwQvv79Ce.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cristoforo: Ja nawet nie wiem o co chodzi z „rumunem”. Ktos wlamal mi sie na konto (pewnie legendarny „rumun”), zapostowal jakies zdjecia z golymi babami, no i mnie zbanowali na trwale („zaginol na zawsze”)
  • Odpowiedz
@janekhe: najlepsze jest to, że nie można zgłaszać do moderacji treści, ponieważ narzuciła i na to limity. Jakieś duplikaty znalezisk o inflacji, kredytach czy NBP, którymi codziennie rano jest zadrywane Wykopalisko...
  • Odpowiedz