Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: #!$%@?, współczuje. To, ze mój pies jest stary, i choruje, i cierpi dotarło do mnie gdy zaczęły się ataki padaczki. Do tej pory wyje jak sobie przypomnę, jak widziałem gdy traciła świadomość, i na chwile zyskiwała. Pies Cię nie poznaje po ataku, walczy, po chwili widzisz w oczach ze ogarnął. Pamietam każda sekundę drogi do weterynarza na ostatnia wycieczkę, po babci tak nie płakaliśmy.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Smutna jest psia starość, ale poszczęściło mu się, że ma opiekę na jesieni życia, kiedy wiele właścicieli woli wygodne rozwiązania, albo co gorsza się psa pozbywa. Dużo zdrowia dla staruszka i jeszcze jak najwięcej spokojnych dni, bez bólu i z kochającymi człowiekami u boku()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@teperkov: Ostatniego psa uśpiliśmy jeszcze w domu rodzinnym. Wyżła, któremu już nawet morfina nie pomagała a wspomnienie jego wycia z bólu nocami budziło mnie jeszcze długie miesiące później.

Współczuję.
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Ja Cię rozumiem. Mój pies ma ponad 13 i nowotwór złośliwy. Dopoki pije, je, chodzi i nie cierpi, to nie usypiamy. Może są jakieś leki, zapytaj weta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mój właśnie leży przy mnie, każdą drzemke robi ze mną kochana, tam gdzie ja, tam i ona, w nocy musi łapką chociaż jedną mnie dotykać jak śpi. Ona się opiekuję mną na swój sposób, ja nią. I do końca jej życia będę jej lojalny i starość jak najwygodniejszą jej zapewnie. Rozumiem Ciebie tak bardzo
  • Odpowiedz
@PanBulibu: nie wiem co tam planujesz, ale jeśli patrzysz na psie pampersy, porównaj cenę z pieluchomajtkami dla dzieci. Pies ma małą dupkę, może się zmieści.
Drugą opcją są majtki na cieczkę ma szelkach i docinanie wkładek dla osób nietrzymających mocz, ale nie wiem jak tutaj z wymiarami i czy cięcie czegoś nie osłabi (chłonności w sensie).
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Szczerze odradzam jednorazowe psie pieluchy, bo są absurdalnie drogie, przesuwają się i przeciekają. Są dostępne np na Amazonie i czasami w zooplus specjalne materiałowe pieluchy na rzepy. Kosztują około 50 zł za sztukę, ale bardzo szybko się zwraca i ratuje zdrowie psychiczne nie tylko właściciela, ale i psa. Jeżeli pies całkowicie nie trzyma moczu wystarczy włożyć wewnątrz zwykła dziecięca pieluchę. Bardzo żałuję, że nikt wcześniej mi o nich nie powiedział
  • Odpowiedz
@PanBulibu: na forach widzialam ze po prostu damskie gacie z cienkimi podpaskami zakładane, założone - ucięte z boku na szwie i związane w supły żeby dopasować, najlepsze są elastyczne z miękkimi obramówkami, dziura na ogon i jazda
  • Odpowiedz