Wpis z mikrobloga

Ale jestem #!$%@?.
TL;DR: Orange od 17 marca nie potrafi wysłać do mnie technika, żeby zainstalował światłowód.

Kable są już doprowadzone, ONT działa. Zamówienie złożone 14 marca, umówiona instalacja na 17 marca. 17 marca nikt nie przyjechał. Dzwonię pytać, co się odjaniepawla, dostaję odpowiedź "Instalacja umówiona na 1 kwietnia". Mówię, że ale jak, było na 17 marca przecież dogadane. NIC NIE ZROBIMY.
Trochę sfrustrowany sobie myślę dobra, poczekam już te 2 tygodnie.
Przychodzi 1 kwietnia i oczywiście nikt się nie pojawił. Dzwonię znowu, pytam co się dzieje. NIE MAJĄ INFORMACJI DLACZEGO TECHNIK SIĘ NIE POJAWIŁ. Jeszcze w piątek po interwencji miał się odezwać technik. Oczywiście nikt nie zadzwonił.

Jestem strasznie zawiedziony podejściem do klienta. Jeśli tyle czeka się na instalację internetu, to strach nawet pomyśleć ile czeka się na wizytę technika przy zgłoszeniu jakiejkolwiek awarii. #orange #internet #swiatlowody #swiatlowod #zalesie
PortiMeo - Ale jestem #!$%@?. 
TL;DR: Orange od 17 marca nie potrafi wysłać do mnie ...

źródło: comment_1649014630wecLUYqBbntd0mUDuKrOO2.jpg

Pobierz
  • 9
@profildogier: @Megawonsz_dziewienc: Masakra. Będę wydzwaniał jutro od rana, ale to jak odbijanie się od ściany. Oni nawet nie potrafią skontaktować się z tymi swoimi technikami. W piątek pół godziny czekałem na linii, konsultantka niby próbowała się dowiedzieć co jest i nic, nie potrafiła.