Wpis z mikrobloga

jak tam w kato, bezpiecznie? da sie żyć? Wszystko funkcjonuje normalnie? Pociągi i dworce nadal zapchane? Ukraińczycy nadal przyjezdzaja prosto z terenów wojny? Pytam bo chyba sie wybieram do Kato ale nie wiem czy ma to sens
#katowice
#pytanie
#ukraina
  • 14
@Frygus96: Przeprowadziłem się do Katowic na początku roku i żałuję... Pełno zaczepiających bezdomnych, na dworcu śmierdzi szczynami, strach chodzić tunelami na skróty, co chwilę ktoś pyta, czy masz jakiś problem... Na mojej wsi to przynajmniej spokój był i ewentualnie w lesie dzik pogonił, a tutaj trzeba patrzeć na wszystko i na wszystkich, jest mega ciężko, nerwicy dostaję, ledwo z domu wychodzę do pracy... Ludzie wpatrzeni w ziemię albo w smartfona, totalna
@Peter_Mountain: Uwielbiam takie relacje. Mieszkam 14 lat i bywam w centrum regularnie w celach rozrywkowych i biznesowych i nigdy mnie nikt nie zapytał czy mam problem xD Te akcje dyskredytujące Katowice to już jest jakiś idiotyzm. W Katowicach jest jak w normalnym dużym mieście - czyli normalnie, a jak masz pecha to i tak dostaniesz w pysk albo natkniesz się na jakieś wariactwo.