Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Grzecznie poprosiłem typa żeby opuścił pomieszczenie w którym ja się znajduje bo był mocno naćpany i #!$%@? a ten zaczął grozić ze mnie połamie. Nie dałem się sprowokować przez jakąś godzinę w bijatykę i zostałem nazwany #!$%@?ą przez drugiego patusa, jego kolegę bo wkońcu już miałem dość i zadzwoniłem na bagiety żeby zajęli się tym kiepem.
Gdy tylko usłyszał że dzwonię, #!$%@?ł. A ja odwołałem bagiety żeby nie marnować ich czasu.

Czy tylko ja tak mam, że jestem rozsądny i nie wdaje się w bijatyki bo nie chce żeby komuś się stała krzywda i nie chce iść siedzieć jeśli debil #!$%@? sobie głowę lub coś w tym stylu? A później na tym cierpie bo jestem wyzywany od #!$%@? i często myślę że powinienem był spróbować #!$%@?ć gościa ale bałbym się, że to by mogło się bardzo źle skończyć dla niego albo dla mnie. I weź tu bądź mądry.

#patologia #patusy #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6249d07e801f84c6805cdb0c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 34
  • Odpowiedz
Czy tylko ja tak mam, że jestem rozsądny i nie wdaje się w bijatyki


@AnonimoweMirkoWyznania: Wiadomo że tylko ty, w końcu wszyscy naokoło to zwykłe zwierzęta a ty jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu /s

A tak całkowicie serio
  • Odpowiedz
OkiełznanaOrka: Mirek, lata temu trenowałem w klubie spotów walki nakierowanych na samoobronę. Któregoś dnia, przemknął nam jakiś menel przez wejście i wlazł pod prysznic. Cała szatnia z łazienkami jechała żulem. Wparował tam nasz trener - jak dla mnie guru bicia po ryju. I co? I nic! I słusznie. Trener nie zrobił totalnie nic w kierunku wyrzucenia gościa siłą. Pogroził policją tyle - menel się zwinął. Potem mieliśmy na treningu pogadankę o
  • Odpowiedz
CzarnyKarp: Też bym zadzwonił zamiast samemu się użerać. Swoimi rękoma trzeba załatwiać takie sprawy tylko w nagłej sytuacji, jak nie ma czasu by czekać na policję. Naprawdę szkoda nerwów i zdrowia, policjantom płacą za doprowadzanie takiego elementu do porządku, więc trzeba z tego korzystać.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
SkrajnyKat: Dobrze zrobiłeś, że nie dałeś się sprowokować, ale nie tłumacz że nie wdajesz się w bójki bo się boisz zrobienia komuś krzywdy. Nie wdałeś się w bójkę bo wiesz, że dostałbyś po pysku i się bałeś.
Tłumaczysz się sam przed sobą i szukasz poklepania po pleckach bo w głębi duszy chciałbyś znokautować tego typa żeby ten co Cię wyzywał od #!$%@? go wynosił.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: @eugeniusz_geniusz: Ew takiego delikwenta należy obezwładnić i nie załować siły żeby delikwent się zesrał ze strachu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jego kumple przeważnie uciekają jak widzą, ze ich ziomek przegrywa
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą jak raz szedłem do roboty to policja obezwladniła jednego naćpanego sebe, a byl styczeń wtedy, wcześnie rano i mróz a on w kajdankach
  • Odpowiedz
Inteligencja to nie wszystko. Siłę w łapie też powinno się mieć :D


@maselkowykop: Inteligencją da się zrekompensować brak siły w łapie do pewnego stopnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odwrotnie już gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to masz rację, niestety nasze społeczeństwo nadal jest pełne ludzi którzy bardzo szybko przechodzą do używania pięści a bronić się trzeba.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Podobnie jest z jazdą samochodem jak ktoś na tobie wymusza a ty po prostu chamujesz zamiast trąbić i przyspieszyć żeby typa nastraszyć - jesteś nazwany #!$%@?ą. A dzięki temu uniknąłeś zdarzenia drogowego i wciąż masz nieobity samochód ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz