Wpis z mikrobloga

Na forum teleelevidenie na facebook-u ludzie pisze ze ktos kase im wyplacil z kart, uwazajcie, podobno z doladowan przez cryptoclick - ktos przejac dostep do kart
#teleelevidenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pikej77: widzialem wlasnie na jednej stronie ze ludzie maja z tym problem. Jednemu z 4 transkacje z revoluta wykonali. Trzeba zawsze za takie rzeczy placic karta wirtualna jednorazową
  • Odpowiedz
@pikej77: @johnmorra: kurde a parę dni temu miałem odrzuconą transakcje z revoluta na 4,66€ i się zastanawialem co to może być, prawdopodobnie to mogło być to, dobrze że nie miałem żadnych pieniędzy na koncie to nic nie pobrało
  • Odpowiedz
@pikej77: ja tam kupuje cryptovoucher blikiem i mam z glowy. Karta revoluta to musialem po 5 razy probowac bo odrzucalo i inne dziwne rzeczy sie dzialy. moze i kurs gorszy o te 8-10 groszy, ale juz c--j w to i tak jest tanio i bez kombinowania, a blika ci nie p---------a przy okazji i zaraz nie kupia sobie kotleta z twojej karty
  • Odpowiedz
@MikrometrPiotr: też mnie to spotkało, transakcja na jakieś 5,26 euro, karta użyta w Kijowe. Jak tylko zauważyłem blokada karty, zamówiona nowa + reklamacja do banku. Reklamacja uznana, nauczka na przyszłość jest.
  • Odpowiedz