Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 495
W kontekście ludobójstwa dokonanego przez Rosjan na Ukrainie, chciałbym przypomnieć ponadczasowy cytat, który jest aktualny do dzisiaj:

Gen. George Patton: "Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są s---------i, barbarzyńcami i pijakami".


#ukraina #rosja #wojna
Jabby - W kontekście ludobójstwa dokonanego przez Rosjan na Ukrainie, chciałbym przyp...

źródło: comment_1648977777NfdbFWkWkTNleckkwrPrYa.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamec: nigdy nie dokończyłem Archipelagu bo jest zbyt ciezki ale pamietam poczatek w którym autor opisywał jak ruscy naukowcy odnaleźli jakąś pradawną zmarzline, rozmroźili te padline w ognisku i w---------i xd, nie ma nadzieji dla nich
  • Odpowiedz