Wpis z mikrobloga

Myślała, że jak będzie glupio wyglądać to coś osiągnie. Teraz ciekawi mnie czy modelka bez oczu jest lepsza od modelki z wytatułowanymi oczami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz musi sobie radzić na wszelkie sposoby. Fajnie, że się nie załamała. Niestety uzależniła się od pomocy innych i już nie będzie mogła być outsiderką atencjuszką, tylko będzie musiała się dostosować. Pokora w wobec uczuć innych ją zmiękczy i wtedy zrozumie jaka głupia była. Myślę, że jej nowa maska "niewidomej" niezbyt długo jej zapewni siły. Teraz jest młoda i ludzie się litują, ale później już nie będą tak spontanicznie pomagać. Będzie musiała
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal: o, mam z nią 3 wspólnych znajomych na fejsbuniu

Dla takich osób nie ma żadnego ratunku, chyba tylko leczenie zamknięte. Ciężko ocenić, czy to, co robi (zarówno samookaleczanie, jak i te jazdy z zaimkami), wynika bardziej z nienawiści do samej siebie, jakiejś chęci samookaleczania, konieczności mówienia zawsze odwrotnie niż reszta świata, żeby sobie nadać tym wartość, czy jeszcze czymś innym. Ale na pewno jest to poważna choroba umysłowa.
  • Odpowiedz
Szkoda, że do siebie i chłopaka każe do siebie mówić per "my" i "ono" co świadczy o wypraniu mózgu zaimkowymi problemami #lgbt i mieniu zlewiczałego mózgu.


@PijanyDrwal: do tego momentu dało się czytać, a potem wjechał twój mózg prawiczka
  • Odpowiedz
@PijanyDrwal:

nie wiem czy współczuć czy jednak myśleć żę dobrze jej tak (…)


Dobrze jej tak? Czym ona zawiniła? Zrobiła po prostu masakrycznie głupią rzecz, ale nikomu, poza sobą, nie wyrządziła żadnej krzywdy.
  • Odpowiedz