Wpis z mikrobloga

Wraz z @lopmat'em wpadliśmy na następujący pomysł:

Śląscy wykopowicze łączmy się. Po ostatnim wykop-party przyszła nam do głowy, pewna myśl. Zorganizowanie wykopowych mikołajek, z prawdziwymi prezentami, coś w stylu podstawówkowych zwyczajów. Pomysł może wydać się dziwny, ale przynajmniej jakoś zbliży do siebie śląską ekipę. Termin jest do uzgodnienia, w grę wchodzi piątek 7 grudnia lub sobota 8 grudnia. Chętne osoby niech się deklarują, a za jakiś czas podzielimy was w "pary". Lokalizacje imprezy podamy jak będzie wiadomo ile nas będzie.


@Ginden: @Mimla: @Volter: @pomarange @trq @Erc @Micjur @Krzakol @Seshiro @podrozujewiecwykopuje @kkrzyzak @5th @TheMan @RozowaSkarpetka @kryv @Tokarz

#zabrzanskaspamlista #wykoparty
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pomarange: może i pomysł ryzykowny, ale prezentem może być wszystko, dla jednych to p--o, a dla innych może to być wydziergany obrusik. inicjatywa jest taka żeby siebie poznać, a jak już sobie kogoś dobierzesz do pary to będziesz miała okazje tę osobę poznać żeby łatwiej wycelować w to co jej się spodoba. Akcja jest taka żeby na tych spotkaniach już coś wiedzieć o sobie bo wtedy jakoś przyjemniej będzie leciał
  • Odpowiedz
@Destr0: @lopmat: Pomysł bardzo fajny. Chociaż @pomarange: @RozowaSkarpetka: słusznie zauważają, że to może być to ryzykowne ale jeżeli ktoś by miał problem z kupnem odpowiedniego prezentu a raczej upominku (proponuje tak do 10-15 zł) to zawsze każdy uczestnik może być zobligowany do napisania o sobie 3 słów. Poza tym no risk no fun :)
  • Odpowiedz
@Destr0: @lopmat: będę obecny, wejściówkę wysyłajcie do centrum sterowania światem, tam ją odbiorę :P :). Jeśli glosujemy za formą to z pomysłów na prezent podoba mi się propozycja @pomarange z ręcznie robionymi upominkami i zmiksowałbym to z propozycją @5th żeby materiały były w symbolicznej cenie i żeby każdy z uczestników napisał te kilka słów o sobie.
  • Odpowiedz
@lopmat: Na razie dalej jestem chętny i chyba nic mi nie przeszkodzi. Rozumiem, że spotykamy się gdzieś w Katowicach? Jeżeli chodzi o prezent to jestem otwarty na propozycje. Czy jestem jedynym takim, który nikogo tutaj nie zna? ;>
  • Odpowiedz
@lopmat: ja dalej jestem chętny. W kwestioi prezentu, preferuję żeby jednak losować pary i żeby każdy coś dla swojej pary wymyślił. Ale jak padnie na narodową ściepę to i tak przyjdę i mam zamiar dobrze się bawić :D. @Seshiro nie przejmuj się. Szybko to zmienimy :]
  • Odpowiedz
@oxygen88: dostałem zaproszenie na kawalerski gdzie będzie wynajęta loża vip w jakimś klubie i myślałem, że można nad czymś podobnym pomyśleć, zabawa do białego rana, coś o czym się będzie długo mówiło

@shvr: @Seshiro: jeśli chodzi o prezenty to opcja dobrania się w pary, poznanie się i stworzenie własnoręcznie prezentu bądź zakup jakiegoś drobnego upominku wchodzi tutaj w grę.

Bardziej praktyczna wydaje się opcja z prezentami,
  • Odpowiedz