Wpis z mikrobloga

@kalosz3000: wy jacys #!$%@? jestescie jeden z drugim. przyznaj sie ze #!$%@? xD no tak bo kazdy kasjer z lidla skonczyl studia doktoranckie kierunek obsluga kasy fiskalnej i nigdy sie nie pomylił i nigdy nie zapomniał zdjąć jakiegoś zabezpieczenia. takie polackie podejście i wzajemna podejrzliwość wobec siebie sprawiła że życie w tym kraju jest takie jakie jest.
  • Odpowiedz
@kalosz3000: miesiąc temu też z takim korkiem wróciłem :D od spodu linki są, u mnie wystarczyło z jednej strony ów linkę odciągnąć nożykiem i ciasno bo ciasno, ale zeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KontoDoPomocy wystarczą szczypce do cięcia drutu, minuta roboty. Wielokrotnie tak ściągałem.
Wielokrotnie bo nigdy nawet się nie obróciłem jak zapiszczała bramka. Kupiłem, zapłaciłem to z czego mam się tłumaczyć. Jak ktoś nie zdjął zabezpieczenia to nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
@plugNplay @okelm84 ojej, ojej, ktoś miesza zwykłego blenda z colą, skandal xD Eh, amatorzy :D Kiedyś dorośnięcie do picia zwykłej łychy z colą bez udawania, że to grzech ( ͡º ͜ʖ͡º)


@FoczanPingwianu: Mam nadzieje, ze nie dorosnę do picia jakiegokolwiek alkoholu z cola. Już #!$%@?ąc od doznań smakowych, to po prostu szkoda kaca…
  • Odpowiedz