Wpis z mikrobloga

Dobra stoje nad dylematem xD jutro mam urodziny i kiedyś myślałem by sobie kupić google VR. Odpuściłem temat bo na co mi to. Teraz znowu o tym myślę, dużo nie kosztują bo zaledwie 1600 zł, w sumie kasę mam, choć i tak będę je musiał spłacać po 200 zł/msc (nie pytajcie xD) i nie wiem. Brać je i zrobić sobie prezent czy olać temat?

Kusi mnie bo już dawno myślałem o tej zabawce, ale obawiam się, że nie będę miał w co grać. Gier nie mam zamiaru kupować, więc jest ryzyko bana czy coś jak złapią, że pirace, no gry dla mnie za drogie niestety... Obawiam się, że pobawię się 2 dni i zabawka pójdzie w kąt ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam Xbox one i w sumie już średnio gram. Nie mam w co grać, nie chce mi się grać.

Po prostu chciałbym sobie zrobić jakiś prezent skoro motocykl odpuszczam (kasa) to pomyślałem o tych Googlach

#kiciochpyta #oculus #vr
  • 25
@RRybak: @Meritneit: znaczy to nie aż takie moje marzenie, ale po prostu chciałem sobie kupić jakąś zabawkę bo prawda jest taka, że od dawna nic sobie nie kupowałem bo kasa szła na inne rzeczy. A to lekarz, a to samochód, a to mieszkanie i w ogóle
@porterhouse: Ja na przykład kiedyś grałem dużo, a potem przestałem w ogóle. Kupiłem VRa z ciekawości i muszę przyznać, że Alyx jest naprawdę czymś nowym, bardzo polecam to przeżyć nawet jakbyś poza tym nie znalazł nic do grania. Potem chyba możesz całość odsprzedać. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: ja kupiłem oculusa aby mieć trochę 'fitnesu' w domu w ramach Beat Saber, Ragnarock, czy Thrill of Fight. No i tak właśnie jest. Próbowałem innych gier i nie podeszły, tylko ruchowe. Jeśli potrzebujesz takiego ruchu w domu i spocenia się to oculus będzie idealny do tego. 30 Usd za reflinka i tyle kosztuje Beat Saber. Ogarniasz customowe piosenki których jeśli milion i masz dużo frajdy :)
@PieceOfShit:

Zwrot środków na rachunek swojej metody płatności otrzymasz, gdy urządzenie Oculus do nas dotrze i potwierdzimy, że jest nieużywane


@Fevx: @z--x: boje się, że pójdzie w kąt, ale z drugiej strony raz, że bym zagrał w RE4, a dwa coś bym się poruszał w domu. W sumie to tak czy siak mam 14 dniowy zwrot nawet jeśli będę używał urządzenia, tak?
@porterhouse: w sumie mialem podobnie,mam konsolke ktorej malo co uzywam,ale jednak vr mnie wciagnal,sa fajne gierki w ktore pykam codziennie dla samego ruchu,jakis beat saber czy eleven tennis,na razie mam 3 tyg i zabawkla fajna zobaczymy co pozniej,a ze kupilem w dobrej cenie ,to i tak na olx pojdzie ze nie strace xD,i tobie tez tak radze kup nowke albo lap okazyjnie uzywke z olx, i w razie co sprzedasz nawet
@porterhouse: trzeba sprobowac i tyle ,mnie #!$%@? niemilosiernie ten ekran lcd i bola mnie oczy ale jakos da sie grac i do tego od razu jak sie wkrecisz to doloz na nowy pasek bo ten oryginalny to lipa straszna
@Czaki798: tylko przy uzywkach uwazaj bo niektore gogle maja wady fabryczne soczewek i jak kupisz bez gwarancji to moze byc problem,ale dokladnie nie wiem czy oculus wymienia po gwarancji te gogle z wadami soczewek