Wpis z mikrobloga

Dobra stoje nad dylematem xD jutro mam urodziny i kiedyś myślałem by sobie kupić google VR. Odpuściłem temat bo na co mi to. Teraz znowu o tym myślę, dużo nie kosztują bo zaledwie 1600 zł, w sumie kasę mam, choć i tak będę je musiał spłacać po 200 zł/msc (nie pytajcie xD) i nie wiem. Brać je i zrobić sobie prezent czy olać temat?

Kusi mnie bo już dawno myślałem o tej zabawce, ale obawiam się, że nie będę miał w co grać. Gier nie mam zamiaru kupować, więc jest ryzyko bana czy coś jak złapią, że pirace, no gry dla mnie za drogie niestety... Obawiam się, że pobawię się 2 dni i zabawka pójdzie w kąt ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam Xbox one i w sumie już średnio gram. Nie mam w co grać, nie chce mi się grać.

Po prostu chciałbym sobie zrobić jakiś prezent skoro motocykl odpuszczam (kasa) to pomyślałem o tych Googlach

#kiciochpyta #oculus #vr
  • 25
  • Odpowiedz
@porterhouse: no to jak mowie jak nie sprobujesz to nie zobaczysz czy to dla ciebie :D ,po prostu vr to calkowicie inna odmiana gier niz zwkyle naparzanie na padzie,nie kazdemu podejdzie wiec trzeba sprobowac
  • Odpowiedz
Miałem wszystkie oculusy od cv1 i powiem ci tak, obecnie gram tylko w thril of the fight jako cardio między treningami siłowymi, bo lubię boks a nie chce mi się jeździć na sale, jak jest jakiś fajny film to oglądam albo serial, bo mam stary telewizor bo nie oglądam tv ogólnie, takto leży i się kurzy, moim zdaniem to nadal rozdzielczość nie ta, waga również chociaż mam tam lepszy pasek i face
  • Odpowiedz