Wpis z mikrobloga

Siema. Chwilę temu moja karta #zen została obciążona na kwotę 4.56 € przez jakiś podmiot Leo 68 z #ukraina . W google znalazłem klub/restaurację Leo w Kijowie. Oczywiście na supportcie Zen'a umywają ręce. Wczoraj z #revolut też ktoś chciał skorzystać ale nie było akurat środków. Ktoś w oststnich dniach miał podobną sytuację ?
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MikrometrPiotr: właśnie miałem te sama sytuację. Leo 68 - ele0389ay na kwotę 6,37 euro. Nie mam pojęcia kto to i skąd, skorzystał z karty wirtualnej. Zablokowałem, zgłosiłem sprawę revolutowi.

Jak u Ciebie sytuacja?
@Tatau_guy: Ja zablokowałem kartę Zen, zgłosiłem sprawę na support (odpowiedź w 14 dni roboczych). Przywróciłem ustawienia fabrycze telefonu i pozmieniałem wszystkie hasła, kody pin itd Co lepsze, jak instalowałem na nowo apkę banku, to przy aktywacji dostałem info, że ona już jest zainstalowana na telefonie i tam zostało wysłane powiadomienie aktywacyjne potwierdzające, że to ja. Mój telefon został dodany jako _2. Dzisiaj będę dzwonił do banku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MikrometrPiotr: musiałeś nie wyrejestrować telefonu z banku, to akurat mnie nie dziwi - ja mam ich z 5 dodanych, a cały czas jeden. Niestety to samo się nie zrobi i trzeba to robić przez bank.

U mnie sytuacja było w revolucie - podejrzewam jakoś dziwnie, że tym podmiotem mógł być portal obsługujący płatności dla teleelevidienie
@Tatau_guy: Masz rację. Ktoś na tagu tele pisze, że ludziom płacącym przez cryptokick znikają pieniąsze z kart. Sprawdziłem historię w Zen i faktycznie 2 wrzesnia zapłaciłem przez tą stronę. Z tego co pamiętam jest to ruska strona. J@*!ne onuce