Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pecunianonolet: a ja odradzam Husqvarne (drwale odchodzą od ich sprzętu bo wychodzi coraz gorsze plastikowe gówno) oleomac to chińczyk, jak zaniesiesz ją do serwisu może być problem z częściami. Stihl ma ten plus, że ma dużo autoryzowanych serwisów i masz podstawowe naprawy od ręki.
W tej cenie masz MS211. 2,3KM prowadnica 40cm, do czego Ci jest potrzebna pilarka?
Ewentualnie MS230 ale nie wiem jak z dostępnością ich jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pecunianonolet: to spokojnie da rade nawet i MS181, taki protip nie bierz żadnych easy startów, no i od razu poproś żeby zmienili bęben sprzęgła na taki z kółkiem pływającym bo fabrycznie wsadzają ze stałą zębatką i praca taką pilarką nie jest komfortowa no i łańcuch dostaje w dupę. Tylko chyba 181 fabrycznie ma krótszą prowadnicę.
@Pecunianonolet: 231 od Stihla i będziesz zadowolony. Mam od lat tą piłę i robi wszystko u mnie w domu. W lesie sobie radzi i przy przygotowaniu opału. Polecał tutaj ktoś 211 ale polecam położyć do 231 choćby ze względu na system tłumienia drgań czy filtr HD2, no i jednak większa moc.
@Pecunianonolet: podjedź sobie do Stihla i porównaj obie piły. Ja jak kupowałem zastanawiałem się nad 211, obejrzałem na spokojnie w sklepie i dołożyłem do 231 - z perspektywy czasu widzę że dobrze zrobiłem. Tak naprawdę na forum nikt Ci nie pomoże, musisz sam zobaczyć w sklepie :)