Wpis z mikrobloga

@chcialbymbycnormalny: Prawdę napisał.
Ja myślałem, że ludzie noszą maseczki, bo sami uważaja, że im pomogą. Ale jak zakaz zniknął to nikt juz w sklepie w maseczce nie chodzi.

Albo zawsze gardziłem ludźmi, którzy przeprowadzają rower przez przejście (zamiast przejechać) mimo że wokół nie widać reżimowych policmajstrów.

Ludzie przestrzegają debilnych zakazów, bo lubią jak ktoś im cos każe, na cos zezwala.
  • Odpowiedz
@chcialbymbycnormalny:

przecież to wszystko 100% prawda

Ci sami ludzie którzy życzyli śmierci nieszczepionym, wyzywali ich od siwców śmierci i morderców babci, chcieli nieszczepionych zwalniać z pracy, nie wpuszczać do kina/apteki/sklepu, chcieli odcinać nieszczepionych od służby zdrowia bo zapychają szpitale szczepionym, wylewali hejt na ludzi tańczących bez masek na otwartym powietrzu w zakopanem

po tygodniu zmiany narracji w TV

zapakowali się w swoje prywatne samochody żeby przywieźć z granicy 2 miliony nieszczepionych
  • Odpowiedz
@praisesatan: napisałem że są nieszczepieni, nie testowani, a ich dzieci zapychają przedszkola i szkoły.
Równolegle wysłałem numer konta do samego pitina, rubel teraz wysoko stoi będę bogaty!

jak przelew wpłynie to dopisze że rząd przez 4 tygodnie zrobił więcej dla 2,5mln ukraińców niż dla całego swojego narodu przez 7 lat, dorzucę że utrzymanie ukraińców tylko w tym roku będzie kosztować 24 mld zł. i dorzucę że do tych kobiet i dzieci
  • Odpowiedz
no dobra, damy Panu te 40 rubli i proszę się rozejść... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@praisesatan: przelew wpłynął wracam do destabilizowania zachodu pisząc że lockdowny zabiją więcej ludzi niż uratują do tego rozjebią gospodarkę, oraz że paszporty szczepień nie mają żadnego sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chcialbymbycnormalny: w sumie, może sam udzielisz odpowiedzi skąd w tobie Tobie tak silna potrzeba poczucia bycia mądrym i oświeconym? :D
tak zupełnie w oderwaniu od samej treści
jak stara bab wisząca na parapecie albo siedząca na ławeczce co rozpowiada dookoła co gdzieś zasłyszała
  • Odpowiedz
@aret: @yd6d7hhds: Żadne z moich zachowań nie wykazuje, że mam taką potrzebę. Ja nigdzie nie obwieszczam, że ludzie dookoła to owce, które nie potrafią myśleć samodzielnie i są manipulowane przez tych złych z góry, którzy rządzą światem, w przeciwieństwie do ludzi, których przykład przedstawiłem na screenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yd6d7hhds: Ani razu nie zwyzywałem nikogo od szurów, ani od ruskich onuc, więc raczej jesteś w błędzie. Po prostu bawi mnie to, że tak dużo osób widzi wszędzie jakiś spisek i ma wrażenie że ktoś chce nimi rządzić, co jest samo w sobie sprzeczne, bo skoro byliby tymi oświeconymi to na pewno nie byliby tak liczną grupą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ta wstawka o ludziach, którzy włączyli myślenie to lekki pstryczek w stronę tych, którzy dosyć mocno się odkleili głosząc między innymi takie hasła


@chcialbymbycnormalny: masz i kolejne :D
dobra, jednak mi nie wyjaśnisz tego fenomenu takowych wpisów
pozwolę sobie wrzucić twoje #!$%@? na grupę i będziemy kręcić bekę z takiego bystrzachy jak ty ;]
  • Odpowiedz
@chcialbymbycnormalny: ale przecież dobrze mówi? mało jest grubasów czy palaczy bojących się covida? Ile ludzi w Polsce słyszało co odjebuje się w Jemenie gdzie takie antyrosyjskie kraje jak UK sprzedają broń suadyjczykom (i kupują ropę)?
  • Odpowiedz